مسی و پاری‌سن‌ژرمن در وقت اضافه از شکست گریختند

در هفته هفدهم لوشامپیونه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه میهمان تیم لانس بود که این دیدار با تساوی بک بریک خاتمه یافت.

در این دیدار شاگردان مائوریتزیو پوچتینو دنبال این بودند تا با کسب سه امتیاز این دیدار ضمن جبران از دست دادن دو امتیاز هفته قبل، جایگاه خود را در صدر جدول لوشامپیونه مستحکم‌تر کنند. لانس نیز می‌توانست در صورت برتری در این دیدار تا رده سوم جدول بالا بیاید و به همین خاطر انگیزه زیادی داشته تا از این دیدار امتیاز بگیرد.

یکی از نکات ویژه این دیدار نیمکت نشینی کیلیان امباپه و غیبت سرجیو راموس و آندره‌هررا بود.

در این دیدار لانس به خوبی توانست جلوی حملات پاری‌سن‌ژرمن ایستادگی کند و از طرفی برای باز کردن دروازه حریف چشم‌به ضد حملات بدوزد تا اینکه در دقیقه ۶۳ سکو فوقونا برای تیم میزبان گلزنی کرد تا پاریسی‌ها غافلگیر شوند.

پوچتینو پس از این گل با چند تعویض و وارد کردن چهره‌هایی چون امباپه و واینالدوم سعی کرد به پاری‌سن‌ژرمن چهره هجومی‌تری بدهد.

با این تعویض‌ها فشار حملات پاریسی‌ها چند برابر شد تا اینکه در واپسین دقایق بازی و وقت‌های اضافه روی حرکت انفرادی و زیبای امباپه از جناح چپ و پاس این بازیکن واینالدوم تواسنت با ضربه‌ای دقیق دروازه میزبان را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند تا تعویض‌های مرد آرژانتینی روی نیمکتPSG جواب بدهد.

با یک امتیاز این دیدار، پاری سن ژرمن ۴٢ امتیازی شد و صدرنشین لوشامپیونه ماند. لانس نیز با ۲۷امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید