مسی و نیمار، از نگاه رونالدینیو

همان گونه که می‌دانیم رونالدینیو که یکی از اسطوره‌‌‌های فوتبال جهان است. اخیرا او به عنوان مهمان افتخاری پی اس جی و در جریان پیروزی 2-3 پاری سن ژرمن برابر لایپزیش در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در این بازی حضور پیدا کرده بود.

حضور رونالدینیو در این بازی باعث شد تا بار دیگر از نزدیک با مسی و نیمار که به گفته خودش دوستان بسیار خوبش هستند دیدار کند. آن شب در داخل و بیرون زمین بسیار لذتبخش بود چرا که مسی موفق شد در این بازی دبل کند و زمینه‌ساز پیروزی تیمش شود.

رونالدینیو در گفتگو با روزنامه فرانسوی لو پاریزین پس از این بازی در پاسخ به سوالی درباره مقایسه سبک خودش و نیمار اظهار داشت:«من مقایسه کردن را دوست ندارم. همه موفقیت و شیوه خودشان را دارند. ما همه دوران سخت داشته‌ایم. اما من فکر می‌کنم همه در برزیل می‌دانند که او در حال حاضر بهترین بازیکن است. فقط وقتی همه چیز خوب پیش نمی‌رود، کار برای او سخت می‌شود چون او بزرگترین است. وقتی شرایط خوب نیست، فشار بسیار بیشتری بر او وارد می‌شد.

01656678

تماشای گلزنی مسی در این بازی باعث شد که رونالدینیو به یاد خاطراتش از اولین باری که پس از انتقال از پی اس جی به بارسلونا در سال 2003 با این بازیکن آرژانتینی دیدار کرد بیفتد. او در این باره گفت:«وقتی به بارسلونا رسیدم، صحبت از مرد جوان فوق العاده‌ای مانند مسی بود. و کمی‌بعد ما با هم تمرین کردیم و من کیفیتش را دیدم. ما در هر بازی و جلسه تمرینی می‌دیدیم که کارهای او متفاوت است. تماشای او لذتبخش بود. او به دوست واقعی من تبدیل شد.»

رونالدینیو اضافه کرد:«من بسیار خوشحالم که او را در باشگاهی می‌بینم که کارم در اروپا را از آن آغاز کردم. این چیزی است که فکر نمی‌کردم هرگز رخ دهد. او اطمینان داشت که دوران حرفه‌ای بازی‌اش در بارسلونا به پایان خواهد رسید.  و این برای من باعث شگفتی بود. با این که پی اس جی را دوست دارم اما هرگز فکر نمی‌کردم او را با پیراهن تیمی‌جز بارسلونا ببینم.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید