مسیگر: شاهین شهرداری بوشهردر لیگ می‌ماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهردر مورد اینکه اگر لیگ برتر ادامه پیدا نکند، اختلاف نظرهای زیادی در مورد معرفی قهرمان وجود دارد، گفت:‌ در این خصوص باید سازمان لیگ تصمیم بگیرد و ما نباید نظر بدهیم.

سعید مسیگر با بیان اینکه برای همه ما شرط اول، سلامتی بازیکنان است و نه تنها فوتبال بلکه در هر ورزشی و در هر کاری سلامتی جامعه و انسان‌ها در اولویت قرار داردف افزود: اگر قرار است با شروع ادامه لیگ سلامتی بازیکنان به خطر بیفتد عقلانی نیست.

مسیگر اظهار کرد: اگر قرار باشد لیگ ادامه پیدا کند و سلامتی بازیکنان به خطر بیفتد فکر می‌کنم بهتر است این کار انجام نشود اما اگر شرایط به گونه‌ای شد که سلامتی بازیکنان به خطر نمی‌افتد، مشکلی برای ادامه برگزاری مسابقات لیگ نداریم.

وی با تاکید بر اینکه اگر لیگ ادامه پیدا کند، ما قطعا در لیگ می‌مانیم تصریح کرد: از نظر فنی، ما در ۵ بازی آخر ۱۰ امتیاز گرفتیم و شرایط خوبی چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ تیمی‌داشتیم که مسابقات تعطیل شد.

مسیگر در مورد مخفیانه تمرین کردن بعضی از تیم‌های لیگ برتری یادآورشد: در تیم ما همان تعداد بازیکنانی که در بوشهر هستند با هم و زیر نظر مربیان بوشهری تیم کار می‌کنند اما تمرینات گروهی نداریم و نظری هم در مورد تمرینات دیگر تیم‌ها نمی‌دانیم.

وی اضافه کرد: به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند اما باید همه به قانون احترام بگذاریم. قانونی که وضع شده باید برای همه یکسان باشد و کسی که قانون را دور می‌زند قانون‌گذار باید با او برخورد کند.

مسیگربا بیان اینکه این تیم پر هوادار و مردمی‌است. این طور نیست که راحت بگوییم شاهین شهرداری باید واگذار شود، ادامه داد: ما اصلا به این موضوع فکر نکرده‌ایم و نگران آن هم نیستیم و هواداران هم نباید نگران باشند.

وی خاطرنشان کرد: با بازیکنان و کادر فنی تیم در ارتباط هستیم، شرایط تیم ما سایر تیم‌ها یکسان است و منتظر دستور و تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم بازیکنان قبل از تعطیلات کرونا تست آمادگی جسمانی دادند و سپس به تعطیلات رفتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید