مسیگر: امکان دارد موج دوم کرونا در راه باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مسیگر مدیرعامل شاهین بوشهر درباره وضعیت لغو یا ادامه لیگ بسته پیشنهادی به سازمان لیگ ارائه دادید؟ گفت: ما در این خصوص نامه نگاری کردیم و گفتیم ابتدا اولویت سلامتی باید در نظر گرفته شود اما به هر حال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و امکان دارد موج دوم این بیماری نیز در راه باشد.

سعید مسیگر درباره قرارداد میشو کریستیچوویچ اظهار کرد: ابتدا که قرار نبود لیگ تعطیل شود ما شرایط خوبی داشتیم و از کار او هم راضی هستیم چرا که با مربی‌گری او تیم دوم جدول در نیم فصل دوم هستیم.

مسیگر با بیان اینکه اکنون مشخص نیست اما با توجه به شرایط تلاش می‌کنیم تا ایشان ماندنی شود، افزود: چرا که تا امروز هر دو طرف متعهد به قرارداد بوده اند و میشو ارتباط خوبی با باشگاه داشته است.

وی اضافه کرد: اگر قرار بر ادامه بازی‌هاست هیچ هراسی نداریم اتفاقا باید بگویم تعطیلی لیگ به ضرر ما بود اما فوتبال و سلامت جامعه دو مسئله کاملا جداست فعلا قرار شده پانزدهم اردیبهشت جلسه بگذارند و در این رابطه تصمیم گیری و به ما هم اعلام کنند و ما هم با یک برنامه‌ریزی مناسب تمریناتمان را آغاز می‌کنیم.

مسیگر با تاکید بر اینکه امیدوارم بتوانیم در لیگ بمانیم و به مسئله واگذاری باشگاه فکر نمی‌کنیم، ابراز کرد: چرا که شاهین یک باشگاه پرطرفدار است و متکی به شخص نیست و مطمئن باشید به مشکلی برنخواهد خورد.

وی خاطرنشان کرد: ابتدای فصل هم نمی‌توانستیم تیم‌داری کنیم و شاهین طبق قانون نباید زیر نظر شهرداری ادامه می‌داد اما با صحبت‌هایی که انجام شد یک مجوز یک ساله گرفتیم تا از کمک شهرداری بهره‌مند شویم.

مسیگر در پاسخ به این سوال که مسئولیت بازیکنانی که آنها را به شهرهایشان فرستاده است می‌پذیرد خاطرنشان کرد: این شرایط خاص تیم ما نیست. شرایط برای همه لیگ و در کل کشور سخت شده است. اگر یک نفر در خیابان کرونا داشته باشد ما باید مسئولیتش را قبول کنیم؟

ویادامه داد: معلوم است که اینطور نیست چراکه این ویروس در کل جامعه پراکنده است. این شرایط همه‌گیر است و تیم ما برای شروع تمرینات حتما دوباره تست کرونا می‌دهد. هر زمان اجازه دهند تمرینات را آغاز می‌کنیم. این که خارج از باشگاه خدایی نکرده فردی مبتلا شده باشد من نمی‌توانم مسئولیتش را بر عهده بگیرم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید