مسیگر: از برگزاری ادامه بازی‌ها هیچ هراسی نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مسیگر مدیرعامل تیم فوتبال شاهین بوشهر با بیان اینکه اگر قرار بر ادامه بازی‌هاست هیچ هراسی نداریم، گفت: اتفاقا باید بگویم تعطیلی لیگ به ضرر ما بود و فوتبال و سلامت دو مساله کاملا جداست.

سعید مسیگر افزود: ابتدا که قرار نبود لیگ تعطیل شود ما شرایط خوبی داشتیم و از کار او هم راضی هستیم چرا که با مربی‌گری او تیم دوم جدول در نیم فصل دوم هستیم اکنون معلوم نیست برای حضور در لیگ برتر باید برنامه‌ریزی کنیم یا لیگ یک چرا که هیچ چیز مشخص نیست.

مدیرعامل تیم فوتبال شاهین بوشهر اظهارکرد: اگر بنا را بر این بگذاریم که در لیگ برتر خواهیم ماند، تلاش می‌کنیم تا او ماندنی شود چرا که تا امروز هر دو طرف متعهد به قرارداد بوده اند و میشو ارتباط خوبی با باشگاه داشته است.

وی ادامه داد: ما در این خصوص نامه نگاری کردیم و گفتیم ابتدا اولویت سلامتی باید در نظر گرفته شود اما به هر حال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد چرا که به زودی موج دوم این بیماری آغاز خواهد شد.

مسیگر اضافه کرد: فعلا قرار شده پانزدهم اردیبهشت جلسه بگذارند و در این رابطه تصمیم گیری و به ما هم اعلام کنند و ما هم با یک برنامه‌ریزی مناسب تمریناتمان را آغاز می‌کنیم.

مدیرعامل تیم فوتبال شاهین بوشهر خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم در لیگ بمانیم و به مساله واگذاری باشگاه فکر نمی‌کنیم چرا که تیم شاهین یک باشگاه پر طرفدار است و متکی به شخص نیست و مطمئن باشید به مشکلی برنخواهد خورد.

وی در رابطه با صحبت‌های مبنی بر واگذاری باشگاه شاهین بوشهر اظهار کرد: ابتدای فصل هم نمی‌توانستیم تیم‌داری کنیم و شاهین طبق قانون نباید زیر نظر شهرداری ادامه می‌داد اما با صحبت‌هایی که انجام شد یک مجوز یک ساله گرفتیم تا از کمک شهرداری بهره‌مند شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید