مسیر جدید پیش روی پرسپولیس و برانکو ؛ شکایت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – پس از کش و قوسهای فراوان و اخبار متفاوتی که هر روز از دلیل عدم تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ شنیده می شد اینبار برانکو به صراحت اعلام کرد که مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس دلیل قطعی عدم تمدید قرارداد وی بوده است.

سرمربی سابق پرسپولیس که چند هفته ای است برنامه های تمرینی خود را با تیم تازه اش آغاز کرده، طی ماههای گذشته تیتر اول رسانه های ورزشی کشور به شمار می رفت.

کانون توجه بودن وی ابتدا بخاطر موفقیت هایش در کسب متوای ۳ عنوان قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت در سوپر جام و جام حذفی و راهیابی به فینال مهم ترین تورنمنت باشگاهی آسیا بود ولی طی هفته های اخیر عدم تمدید قرارداد و به عبارت بهتر فسخ قرارداد وی با پرسپولیس پروفسور را تبدیل به سوژه اول رسانه های ورزشی کشور کرد.

برانکو ایوانکوویچ امروز در مصاحبه های متعدد با رسانه های ورزشی با ابراز نارضایتی از آنچه خلف وعده مدیران فعلی باشگاه می خواند ادامه داد :دو عضو حقوقی باشگاه پرسپولیس به وکیل من گفتند که یک پنی به برانکو پرداخت نخواهیم کرد.این مورد برای همکاران من که بخش زیادی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند نیز صادق است.

برانکو که انتقاداتش متوجه مدیرفعلی باشگاه است ادامه داد : مدیران باشگاه پرسپولیس روش بدی را در برخورد با من انتخاب کرده اند و البته من این را به پای هواداران، بازیکنان و مجموعه پرسپولیس نمی‌نویسم و تنها مدیران فعلی باشگاه را مقصر آن می‌دانم. تصور می‌کنم آن ها فکر می‌کنند بعد از مسائلی که بین ما پیش آمده می‌توانند از پرداخت دستمزدی که من به دلیل شرایط دریافت آن را به آینده موکول کرده بودم، فرار کنند اما با این برخورد عجیب حالا من روی سال دوم قراردادم با پرسپولیس نیز اقدام خواهم کرد.

مسیر جدید پیش روی پرسپولیس و برانکو ؛ شکایت
مسیر جدید پیش روی پرسپولیس و برانکو ؛ شکایت

برانکو می گویدهنوز باور ندارد از سمت مدیران باشگاه پرسپولیس چنین پاسخی دریافت کرده باشد زیرا بعد از ۴ سال تلاش و کار خالصانه و ارتباط فوق العاده با مردم و کار بزرگی که در پرسپولیس انجام داده و این بدترین نوع قدردانی از سوی کسی است که همه چیز را برای هواداران و باشگاه پرسپولیس به ارمغان بیاورد.

سرمربی سابق پرسپولیس معتقد است: من بعد از جدایی با پرسپولیس تمام تلاش خود را برای کاهش تنش در باشگاه انجام دادم و قبل از جدایی هم با ارسال نامه های قانونی به باشگاه آن ها را در جریان تصمیمم گذاشته بودم، در نهایت پیش بینی من این بود که ادامه کار با شرایط فعلی برای پرسپولیس ممکن نیست و من باشگاه الاهلی را برای ادامه کار انتخاب کردم اما باشگاه پرسپولیس اصرار دارد که شرایط را طوری نشان بدهد که انگار من از پذیرش این مسئولیت شانه خالی کردم، آن هم در حالی که مشخص است چه روندی طی شد و در نهایت کار به جدایی رسید. البته من اهداف ورزشی جدیدی را برای خود انتخاب کرده بودم اما مجموعه عواملی باعث رسیدن من به این تصمیم شد که از تصمیم های سخت ورزشی زندگی ام بود.

برانکو درباره طرفداران پرسپولیس می گوید :البته طرفداران پرسپولیس از اتفاقات رخ داده با خبرند و همچنین از علاقه ای که بین ما وجود دارد اما وقتی کار به اینجا می‌رسد، من باید محافظت از خانواده و حرفه ام را انتخاب کنم. به هر حال من در تمام این ۴ سال اجازه ندادم مشکلاتی که در پرسپولیس وجود داشت به بیرون انتقال پیدا کند و نهایت انعطاف را در برابر برخی ناملایمات از خود نشان دادم و سعی کردم با کار و بینش صحیحی که به فوتبال داشتیم، همه چیز را تغییر دهم و در این موضوع نیز به همراه بازیکنان موفق عمل کردیم اما در حالی که من تقریبا دستمزد امسالم را دریافت نکرده بودم، این جواب از سوی مدیران پرسپولیس غیرقابل قبول و غیر قابل باور است.

برانکو ادامه داد : من در چهار سال گذشته به شدت با پرسپولیس و هوادارانش خو گرفته بودم و ترک ایران برای من کار ساده ای نبود. مردم در ایران بسیار مهربان و علاقه مند بودند و من همیشه از دریافت انرژی مثبت و محبت های آن ها خوشحال بودم و فکر میکنم من و کادرم شایسته رفتار محترمانه تری از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس بودیم و این را هم مطمئن باشید این بی احترامی روزی به آن ها بازخواهد گشت.

برانکو با اشاره به کیس های باز شده در فیفا در این باره میگوید: متاسفانه من بالاجبار رودرروی باشگاهی که با آن زندگی کردم قرار میگیرم و شکایات ما برای دستمزد قانونی مان به فیفا ارسال شده و خیلی هم زود به نتیجه خواهد رسید و این کاری است که من هرگز تصور نمی‌کردم روزی مجبور به انجامش بشوم اما باور کنید هیچ راه دیگری برای من وجود ندارد. شما تصور کنید بعد از چهار سال کار، افتخار و رضایت کامل به شما بگویند حتی یک پنی از دستمزدتان را پرداخت نخواهیم کرد، بروید هرکاری می‌خواهید بکنید.

حرف پایانی برانکو این است: لازم است یک بار دیگر خطاب به هواداران پرسپولیس تأکید کنم چاره ای جز اقدام حقوقی برای دریافت دستمزدم باقی نمانده است و الا چهار سال بعد از حضور در ایران من با مشکلات و مسائل مالی تیم کاملا آشنا هستم و تا جای ممکن هم با آن کنار آمده بودم اما با این برخورد توهین آمیز باید به دفاع از خود بپردازم.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید