مسعود زارعی و دستاوردهای نقل و انتقالاتی پرسپولیس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، مسعود زارعی، در گفت‌وگویی پیرامون دستاوردهای نقل و انتقالاتی پرسپولیس اظهار داشت: نقل و انتقالات بر اساس برنامه و تاکتیک مورد نظر سرمربی تیم در حال انجام است و به طور قطع این روند از فصل گذشته بهتر خواهد بود. فصل قبل دروازه‌بان خوبی نداشتیم که نه تنها این ضعف را با آمدن علیرضا بیرانوند جبران کردیم بلکه با این خرید کمک بسیاری هم به خط دفاع انجام شد. اضافه شدن مرتضی پورعلی‌گنجی به خط دفاعی به جای هنانوف، خیال همه را راحت می‌کند.

وی ادامه داد: همه چیز در رابطه با انتخاب بازیکنان به مربی مربوط است؛ در فصل گذشته نتوانستیم بازیکنان مورد نظر را در نیم فصل به تیم بیاوریم. در فصل گذشته نتوانستیم بازیکنان مورد نظر را در نیم فصل به تیم بیاوریم و متاسفانه بازیکنان نامناسبی جذب شدند. بازیکنی مثل تمیروف تجربه‌ کافی را نداشت در حالی که پرسپولیس جای کسب تجربه نیست.

پیشکسوت پرسپولیس: مجیدی در استفاده از جوانان جسارت خوبی داشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره مدیریت و سرمربی پرسپولیس، بیان کرد: اولین رکن هر سازمانی مدیریت آن است. مهم‌ترین مسئله در جذب بازیکنان مناسب، منابع مالی است که تاثیر مستقیم در موفقیت تیم دارد. تمام مشکلات فصل قبل به گردن یحیی گل‌محمدی نیست و دست او در جذب بازیکن بسته بود. در حالی که ما تمام تلاشمان را کردیم و با کسب نایب قهرمانی، نتیجه بدی نگرفتیم.

مدافع اسبق پرسپولیس با اشاره به نقش آکادمی در تیم‌ها، گفت: طبق سیاست‌های جدید آکادمی و آمدن محسن‌ خلیلی، تحولات خوبی اتفاق افتاده و این نوید را می‌دهم که تا ۲، سه سال دیگر تیم ما از جذب بازیکن بی نیاز می‌شود و می‌تواند تنها به آکادمی خودش تکیه کند. همانطور که مهدی عبدی را با قرارداد ۲۰ میلیون تومانی به عرصه وارد کردیم و زمانی گابریل کالدرون، به او در پرسپولیس بازی داد و حالا می‌بینیم که چقدر برای داشتن او پول خرج می‌کنند. البته تمام این مسائل بستگی به ماندگاری خلیلی در آکادمی و پیشروی برنامه پنج ساله او دارد. هر مدیرعاملی که در باشگاه باشد باید آکادمی را به صورت جدی مورد توجه قرار دهد و به فکرآینده فوتبال کشور باشد.

وی افزود: مربیان هم باید جسارت لازم را در استفاده از جوانان داشته باشند. در فصل گذشته فرهاد مجیدی توانست به خوبی از جوانان استفاده کند. حتی خود من در اوایل فصل خیلی از بازیکنان جدید استقلال در بازی مقابل الهلال را نمی‌شناختم اما اواخر فصل همین جوانان بهترین نتیجه و رکوردها را برای این تیم رقم زدند.

پیشکسوت پرسپولیس: مجیدی در استفاده از جوانان جسارت خوبی داشت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید