مسعود ریگی: بازی در تیم ملی حق من است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مسعود ریگی هافبک دفاعی استقلال گفت: شرایط به. جود آمده و عدم برگزاری مسابقات فوتبال واقعا سخت است مخصوصا برای ما بازیکنان که به تمرین کردن عادت داریم.

مسعود ریگی با بیان اینکه البته واقعا این شرایط برای کل مردم سخت است و کسب و کارها خوابیده است، افزود: برای شکست کرونا همه باید دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم این ویروس را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه ما برنامه داریم اما تمرین اختصاصی هرگز جای تمرین گروهی را پر نمی‌کند، ادامه داد: نمی‌دانیم چقدر هوازی تمرین کنیم، چقدر وزنه بزنیم و … واقعا امیدوارم هرچه زودتر این شرایط تمام شود و تمرینات ما به روال عادی برگردد.

مسعود ریگی در پاسخ به اینکه هیچوقت فکر کرده ای حقت است در تیم ملی بازی کنی؟ اظهار کرد: واقعا به این مسأله فکر کرده ام و دوست دارم این اتفاق بیفتد. مطمئنا اگر روند خوبم را ادامه بدهم می‌توانم به این هدف برسم.

این بازیکن درپایان خاطرنشان کرد: راستش من در طول ١٣ سالی که در فوتبال هستم همیشه به همین سبک بازی کرده ام. فکر می‌کنم فوتبال من مثل شخصیتم ساده است و من بیرون زمین هم همیشه آرام هستم.

وی در خصوص لیگ برتر گفت: من فکر می‌کنم در این باره فیفا باید نظر نهایی را بدهد و سازمان لیگ و فدراسیون باید یک تصمیم جدی بگیرند. البته من واقعا فکر نمی‌کنم اهدای جام به پرسپولیس کار عاقلانه ای باشد چون هنوز ما ١٠ بازی دیگر داریم و به جز پرسپولیس تیم‌‌‌های دیگری هم برای قهرمانی هستند که شانس دارند. ضمن اینکه تکلیف تیم‌‌‌های سقوط کننده هم معلوم نیست و فکر نمی‌کنم چنین تصمیمی‌عاقلانه باشد.

مسعود ریگی گفت: واقعا سخت است مخصوصا برای ما بازیکنان که به تمرین کردن عادت داریم. البته واقعا این شرایط برای کل مردم سخت است و کسب و کارها خوابیده است. امیدوارم این شرایط سپری شود تا زندگی مردم به روال عادی برگردد. برای شکست کرونا همه باید دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم این ویروس را کنترل کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید