مسعود اقبالی: فرهنگ حاکم بر فوتبال ما تا حد زیادی افول کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مسعود اقبالی پیشکسوت استقلال از مدیران این باشگاه و مقامات بالادستی ورزش کشور انتقاد کرد و گفت: متاسفم که سال‌ها است مدیران ورزش کشور با سرنوشت تیمی‌که میلیون‌ها هوادار دارد اینگونه بازی می‌کنند. امروز افرادی در استقلال تصمیم می‌گیرند و خود را دلسوز این باشگاه می‌خوانند که اصلا مدیریت بلد نیستند چه برسد به اینکه مدیر فوتبالی باشند یا شرایط استقلال را بشناسند.

مسعود اقبالی افزود: اینها آمده اند تا از استقلال برای رسیدن به پست‌‌‌های مهم بعدی پل بسازند. افرادی که می‌آیند تا مدتی موج سواری کنند و برای نفرات بعدی جز یک مشت سیاست‌‌‌های اشتباه، بدهی و خشم هواداران چیز دیگری باقی نمی‌گذارند. مناظره شرم آور دو مدیری که همین هفته پیش در تلویزیون علیه یکدیگر دست به افشاگری می‌زدند شاهد روشنی است بر این ادعا که متاسفانه استقلال برای آقایان به محله برو بیا تبدیل شده است و تنها چیزی که اهمیت ندارد احساسات میلیون‌ها هوادار است.

وی درباره رفتار تند محمود فکری اظهارکرد: آمدن به استقلال و به طور کلی گرفتن یک تیم لیگ برتری برای محمود فکری زود بود. او با همان فرهنگی به لیگ برتر آمده که در لیگ دسته یک حاکم است. این رفتارهایی که از فکری دیدیم اتفاقا در لیگ دسته یک بسیار معمول است و این جای تاسف دارد که او علیرغم اینکه سال‌ها در استقلال بازی کرده و کاپیتان هم بوده است هنوز نمی‌داند که در تیم بزرگی مثل استقلال باید خویشتن دار بود و در شرایط بحرانی رفتار موقرانه ای از خود نشان داد.

مسعود اقبالی خاطرنشان کرد: فرهنگ حاکم بر فوتبال ما تا حد زیادی افول کرده. فوتبال ما جدا از شرایط اجتماعی ما نیست. جامعه را که نگاه کنید متوجه می‌شوید که این فوتبال هم بخشی از همین جامعه پرخاشگر و بیماری است که به دلیل مشکلات فراوان اقتصادی به وضع بدی دچار شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید