مسایل مالی مانع سرمربی گری قلعه نویی شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -بعداز انتخاب اسکوچیچ خارجی جهت هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان حرف و حدیث ها درباره علت انتخاب سرمربی غیر بومی و چرایی عدم انتخاب قلعه نویی و علی دایی برای رهبری این تیم شدت گرفت.

اما تازه ترین خبرها حکایت از آن دارد که فدراسیون به خاطر شرط و شروط امیر قلعه نویی قید همکاری با او را زده و تلاش زیادی برای جذب این مربی نکرده است.

شنیده ها حاکی ازآن است که قلعه نویی تاکید کرده بود قراردادش با تیم ملی باید چهار ساله و تا پایان جام ملت های بعدی باشد. این در حالی است که فدراسیون قصد داشت قراردادی تنظیم کند که مرحله به مرحله تمدید شود.یعنی اگر از مرحله اول مقدماتی بالا می رفتیم، قرارداد با قلعه نویی ادامه پیدا می کرد. دو طرف سر مسایل مالی هم به توافق نرسیدند و فدراسیون اعتقاد داشت امیر رقم بالایی می خواهد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفته است: به هر دلیلی که در این مدت می‌دانید، آقای قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب نشد. سپاهانی‌ها مخالف این قضیه بودند و باید پذیرفت که با مخالفت مسئولان این باشگاه نشد که قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود.

سرمربی سپاهان در صحبت های اخیر خویش اعلام کرده: من فقط یک چیز گفتم؛ اینکه گزینه اول تا سوم من سپاهان است. اگر مردم اصفهان و مدیران سپاهان راضی شدند بنده می‌آیم و این وظیفه را انجام می‌دهم. همه کارها هم انجام شده بود، اما هر چه فکر کردم نتوانستم برای گرفتن این تصمیم راضی شوم. در این چند روز فشارهای روحی و روانی زیادی به من وارد شد و نهایتا قسمت این بود که در سپاهان بمانم.وی همچنین در اظهارات خود از انجام توافق های نهایی برای سرمربی گری این تیم انجام شده بود و شرط‌‌های وی پذیرفته شده بود.

با این شرایط قلعه نویی همچنان روی نیمکت زردپوشان اصفهانی حضور خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید