مساوی نتیجه دیدار مهیج منچستر سیتی و لیورپول

بازی بزرگان به تساوی کشیده شد. لیورپول در شبی که دو بار در نیمه دوم از منچسترسیتی پیش افتاد، نتوانست برتری خود را حفظ کند تا این دیدار مهیج در نهایت با تساوی 2-2 در استادیوم آنفیلد به اتمام برسد.

در نیمه اول و در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و ارسال‌‌‌های بازیکنان هم لیورپول و هم منچسترسیتی دقیق نبود توسط مدافعان حریف دور می‌شد. در دقیقه 17 و روی نفوذ ژائو کانسلو از سمت چپ بود که گابریل ژسوس می‌توانست گل اول را به ثمر برساند، اما اندرو رابرتسون با حضور به موقع خود اجازه رخ دادن این اتفاق را نداد.

01650519

در دقیقه 20 برناردو سیلوا با حرکت فوق العاده و انفرادی خود و ارسال زمینی به سمت چپ محوطه فیل فودن را صاحب موقعیت تک به تک کرد، اما خروج آلیسون بکر اجازه نداد ضربه چیپ این ستاره جوان تبدیل به گل شود. در دقیقه 32 فیل فودن با حرکت از سمت چپ  و ارسال دقیق خود فرصت بسیار خوبی را برای گلزنی سیتی فراهم کرد، اما ضربه سر کوین دی بروین بدون یارگیر ضعیف بود و از بالای دروازه لیورپول به بیرون رفت.

در ثانیه‌‌‌های پایانی نیمه اول فیل فودن می‌توانست با دروازه لیورپول تک به تک شود که آلیسون با خروج خود اجازه این کار را نداد و نیمه اول علیرغم برتری محسوس سیتی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اما در نیمه دوم لیورپول بازی را را بهتر آغاز کرد و در همان دقایقی ابتدایی و روی چرخش تماشایی دیگو ژوتا فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه این بازیکن زاویه نداشت و ادرسون توپ را دفع کرد.

01650517

01650513

تا اینکه در دقیقه 60 لیورپول به گل اول دست یافت. محمد صلاح که برای بازی سازی تا زمین خودی عقب آمده بود، با استارت فوق العاده خود از سمت راست حرکت کرده و در نهایت با یک پاس عمقی سادیو مانه را صاحب فرصت کرد. ستاره سنگالی در موقعیتی تک به تک با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرده و لیورپول را در خانه پیش انداخت.

01650518

اما منچسترسیتی در صدد جبران برآمده و در دقیقه 69 به گل تساوی دست یافت. گابریل ژسوس با حرکتی تکنیکی از سمت راست به چپ رفته و با پاس زمینی خود فیل فودن را صاحب فرصت کرد. این ستاره جوان در گوشه محوطه پا به توپ شده و با ضربه ای زمینی کار را تمام کرد.

01650514

در دقیقه 75 باز هم لیورپول به گل رسید. محمد صلاح، ستاره مصری با گذر از سد برناردو سیلوا و آیمریک لاپورت از سمت راست وارد محوطه شده و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

01650515

اما سیتی نمی‌خواست بازنده زمین را ترک کند و باز هم در دقیقه 81 به گل تساوی دست یافت. کوین دی بروین در دهانه محوطه صاحب فرصت شده و ضربه فنی بعد از برخورد به جوئل ماتیپ تغییر مسیر داده و وارد دروازه لیورپول شد تا بازی 2-2 شود. در دقیقه 86 و روی خروج اشتباه ادرسون بود که فابینیو در مقابل دروازه سیتی صاحب فرصت شد، اما تعلل این بازیکن باعث شد در نهایت رودری دروازه تیمش را نجات دهد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید