مسابقات امروز هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال

 در شرایطی امروز /دوشنبه/ هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود که شهرداری همدان در دیداری سخت باید به مصاف مس کرمان، مدعی صعود دسته اول فوتبال برود.

 مسی‌ها با قرار گرفتن در رده دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور در مسیر صعود به لیگ برتر قرار گرفته‌اند و همین مساله باعث شده تا نماینده همدان جدال دشوار در کویر کرمان داشته باشد.

کرمانی‌ها برای تصاحب صدر جدول دسته اول فوتبال منتظر لغزش ملوان بندرانزلی هستند و به همین جهت به سه امتیاز بازی مقابل شهرداری همدان نیاز مبرم دارند.

آن‌ها با ۴۷ امتیاز، تنها در سه امتیازی ملوان انزلی ۵۰ امتیازی قرار دارند و در مقابل شهرداری همدان با ۳۰ امتیاز تیم دهم جدول است.

دیدار رفت ۲ تیم یک بر صفر به سود مسی‌ها به پایان رسید تا شهرداری همدان نخستین شکست خود در دور رفت را تجربه کنند اما حالا در نیم فصل دوم دسته اول فوتبال شرایط ۲ تیم متفاوت است.

شهرداری در خطر سقوط

تیم شهرداری با وجود قرار گرفتن در رده دهم جدول لیگ دسته اول فوتبال همچنان در حاشیه امن قرار ندارد و چه بسا در صورت شکست به چند رده پایین‌تر سقوط کنند.

شاگردان طلایی منش اگرچه تا همین جا هم عملکرد مطلوبی داشته‌اند اما هنوز تا پایان فصل مسیر سختی در پیش دارند و این انتظار می‌رود که تلاش لازم را داشته باشند.

شاگردان طلایی منش اگرچه تا همین جا هم عملکرد مطلوبی داشته‌اند اما هنوز تا پایان فصل مسیر سختی در پیش دارند و این انتظار می‌رود که تلاش لازم را داشته باشند.

این تیم تاکنون از ۲۳ بازی صاحب ۶ برد، ۱۲ تساوی و پنج باخت شده‌اند و با ۱۸ گل زده و ۱۳ گل خورده، در همان میانه میدان باقی مانده‌اند.

آن‌ها با تیم چهاردهم جدول تنها چهار امتیاز اختلاف دارند و شکست مقابل مس چه بسا منجر به سقوط این تیم در رده‌های پایین‌تر شود.

سایپا تهران، ویستاتوربین تهران و قشقایی شیراز تعقیب کنندگان اصلی شهرداری همدان در میانه جدول هستند ضمن اینکه استقلال ملاثانی با ۲۶ امتیاز در رده بعدی قرار دارد.

شهرداری همدان نیاز مبرم به امتیاز مقابل مس کرمان دارد بنابراین تلاش این تیم برای کسب حداقل تساوی مقابل مسی‌های پرستاره است.

مس حریف خطرناک

تیم مس کرمان حریف خطرناک در لیگ یک محسوب می‌شود و پس از سال‌ها درجا زدن در این مسابقات، امسال عزم خود را برای صعود جزم کرده است.

مسی‌ها از ۲۳ بازی صاحب ۱۳ برد، هشت تساوی و ۲ باخت شده و با ۲۹ گل زده بهترین خط حمله را در کنار ملوان بندرانزلی در اختیار دارد.

مسی‌ها از ۲۳ بازی صاحب ۱۳ برد، هشت تساوی و ۲ باخت شده و با ۲۹ گل زده بهترین خط حمله را در کنار ملوان بندرانزلی در اختیار دارد.

این تیم با تنها هشت گل خورده نیز بهترین خط دفاعی لیگ را به خود اختصاص داده که کار را برای هر تیمی‌سخت می‌کند.

نماینده کرمان در ۶ بازی صاحب چهار برد و ۲ تساوی شده است و با این امتیازها در یک قدمی‌صدر جدول قرار گرفته است و برد  می‌تواند آن‌ها را به صدر جدول راهی کند و یک گام دیگر به صعود نزدیک‌تر شود.

تساوی هفته قبل مقابل استقلال ملاثانی باعث شده تا این تیم بازی سرنوشت‌سازی مقابل شهرداری همدان داشته باشد و برد برابر این تیم را ضروری می‌داند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید