مرفاوی: بعید می‌دانم زمین شهرقدس کیفیت خوبی داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صمد مرفاوی مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که چرا استقلال هنوز ترکیب اصلی اش را نشناخته است گفت: من چنین چیزی را قبول ندارم، ما تمام بازیکنانمان را می‌شناسیم و با توجه به شرایط حریف و تمرینات ترکیب تیم را انتخاب می‌کنیم. همانطور که می‌دانید چند بازیکن ما کرونا داشتند و از شرایط آرمانی دور بودند.

صمد مرفاوی اظهار کرد: طبیعتا وقتی بازیکن بعد از بیماری بر می‌گردد در شرایط آماده نیست. ان شاالله آنها هم به شرایط خوب برسند و در ترکیب قرار بگیرند. مطمئنا بازیکنان استقلال با تمام وجودشان بازی خواهند کرد. هر بازیکنی هم به ما در تمرینات اضافه شود اگر خوب باشد در ترکیب قرار می‌گیرد.

مربی استقلال در خصوص مصدومان این تیم عنوان کرد: یزدانی، دیاباته و اسماعیلی را در بازی فردا حضور ندارند.امیدوارم آنها هر چه سریعتر سلامتی خود را به دست بیاوردند و به تمرینات برگردند.

وی در خصوص اینکه آیا از مظلومی‌که سرپرست تیم است نظر فنی خواسته شده یا خیر گفت: آقای مظلومی‌مدیر تیم است و کار خودش را انجام می‌دهد. هنوز شرایطی پیش نیامده که او بخواهیم در خصوص این مسائل صحبت کنیم.

مرفاوی در خصوص اعتراض استقلال به برگزاری بازی در زمین شهر قدس گفت: بازی شهرخودرو و پیکان در این زمین لغو شده و 25 دقیقه هم بازی در آن بازی برگزار شده است. قبل از آن هم دو تیم در آن چمن گرم کرده بودند و حدود 45 دقیقه آن زمین با آن شرایط آب و گل پای بازیکنان را تحمل کرده و طبیعتا آن زمین کیفیت خودش را از دست داده است.

مرفاوی ادامه داد: هم ما و هم پیکان دوست دارند روی زمین بازی کنند و اگر کیفیت چمن خوب باشد طبیعتا شاهد فوتبال خوبی خواهیم بود. من فکر نمی‌کنم در فاصله چند روزی که از آن مسابقه گذاشته کیفیت زمین چمن خیلی تغییر و از وضعیت خوبی برخوردار باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید