مرفاوی از وضعیت تیم استقلال می‌گوید

پیشکسوت استقلال و سرمربی سابق تیم استقلال، صمد مرفاوی در گفت‌وگویی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال و 3 پیروزی در 3 دیدار نخست در لیگ برتر، اظهار داشت: استقلال شروع خیلی خوبی در این فصل داشته است. جمع کردن امتیاز در اوایل فصل مهم است و بعدها می‌توان در کنار امتیاز گرفتن با هماهنگی بیشتر، تاکتیک‌های تیمی‌را در زمین پیاده کرد. خوشبختانه استقلال در امتیازگیری خوب کار کرده و از نحوه بازی کردن این تیم مشخص است که برنامه‌ دارد. روی هم رفته شرایط استقلال خوب است و باید این روند را حفظ کنند.

مرفاوی در مورد نقاط ضعف استقلال تصریح کرد: هر تیمی‌نقطه ضعف‌های خودش را دارد و درست نیست به عنوان یک استقلالی و کسی که مسائل فنی را می‌بیند، در رابطه با ضعف تیم صحبت کنم. در حال حاضر باید درباره پیشرفت تیم حرف بزنیم تا با ادامه این روند شاهد موفقیت‌های بیشتر باشیم. کادر فنی ضعف‌های تیم را شناسایی کرده و روی آن کار خواهد کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، مرفاوی، در رابطه با حضور همزمان سیدحسین حسینی و رشید مظاهری گفت: برای اولین بار نیست که استقلال دو دروازه‌بان خوب دارد. استقلال تیم بزرگی است و نیاز به دو دروازه‌بان درجه یک دارد. کسی که وارد زمین می‌شود و بازی را شروع می‌کند، با تشخیص سرمربی است. اگر به تاریخ استقلال نگاه کنید، این تیم همیشه دو دروازه‌بان خوب داشته، بنابراین حضور دو دروازه‌بان درجه یک، چیز جدیدی نیست که روی آن مانور دهیم یا حساس شویم.

مرفاوی در خصوص عملکرد مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال یادآور شد: نمی‌خواهم درباره مدیریت صحبت کنم، چون مدیریت به مرحله‌‌ای نرسیده که برنامه طولانی مدت داشته باشد. برنامه‌ها در استقلال فعلا کوتاه مدت است و چون تیم خصوصی نشده، هر لحظه امکان تغییرات وجود دارد.

وی در واکنش به شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک و کُری‌خوانی برخی استقلالی‌ها گفت: به عنوان یک استقلالی درباره پرسپولیس صحبت نمی‌کنم. باید فکرم معطوف تیم خودم باشد، اینکه کُری بخوانم نه به تجربه‌ام می‌خورد نه به اخلاقم و درست نیست این کار را انجام دهم. پرسپولیس و سپاهان تیم‌های بزرگی هستند و این فصل جزو مدعیان قهرمانی خواهند بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید