مرزبان: شهر خودرو در بازی‌های اخیرش نمایش خوبی داشته

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا مرزبان کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه آینده خوبی را برای شهر خودرو با رحمتی متصور هستم، گفت: انصافا شهر خودرو هم در بازی‌های اخیرش نمایش خوبی داشته و در حد توانش عمل کرده است.

علیرضا مرزبان با تاکید بر اینکه رحمتی با تیم جدیدش آینده خوبی خواهند داشت. این تیم هم بازیکنان جوان خوبی را در اختیار دارد، اظهار کرد: نقطه قوت پرسپولیس همچنان خط دفاع مستحکم این تیم با فرماندهی سیدجلال حسینی است.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به اینکه پرسپولیس در دو بازی با التعاون در نتیجه‌گیری بسیار خوب بود و به صدر جدول هم صعود کرد، ابراز کرد: این تیم شانس اول صعود از گروهش به حساب می‌آید.

مرزبان افزود: مسئله‌ای که روی آن تاکید دارم، حضور دو سرمربی جوان در این مرحله از مسابقات آسیایی است. هر چقدر پیروزی پرسپولیس پررنگ جلوه داده می‌شود به همین اندازه شکست‌های سپاهان و شهر خودرو با سرمربیان جوان‌شان سوژه رسانه‌های ایران شده و به عقیده من در حق آنها کم لطفی می‌شود.

وی ادامه داد: عنوان شده که نویدکیا و رحمتی چرا باید بدون تجربه سرمربیگری به یکباره سرمربی شوند، در حالی که شما دیدید در ایتالیا باشگاه بزرگی چون یوونتوس بازیکن سابق خود پیرلو را بدون حتی یک روز تجربه سرمربیگری به عنوان سرمربی انتخاب می‌کند چون به او اعتقاد دارند و می‌دانند که در زمین مسابقه و در رختکن همیشه یک فرمانده بوده است.

کارشناس فوتبال ایران خاطرنشان کرد: با هر دو مربی جوان کار کرده‌ام و خوب ‌می‌دانم نویدکیا و رحمتی از سال‌ها قبل در زمین و رختکن تیم‌شان فرماندهی و نقش یک لیدر عالی را در تیم‌شان بازی می‌کردند. اعتقاد دارم هر دوی آنها در کار سرمربیگری موفق خواهند شد.

مرزبان خاطرنشان کرد: نویدکیا سعی دارد تاکتیک جدیدی را در سپاهان پیاده کند و تیمش فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد. قطعا از سپاهان در فصل آینده بیشتر خواهید شنید و این تیم با کادرفنی خوب و بازیکنان با کیفیتی که دارد یکی از شانس‌های مهم قهرمانی لیگ خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید