مرزبان: استقلال بزرگترین آسیب را از مدیران سیاسی‌اش خورد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا مرزبان مربی پیشین پرسپولیس با تمجید از شاگردان مجید نامجومطلق به گفت: بزرگترین آسیب استقلال از مدیران جنجالی و سیاسی خودش رقم خورد. آنها اهداف خود را تعقیب می‌کردند و حق تیم اصلاً برای‌شان مهم نبود.

علیرضا مرزبان اظهار کرد: تیم با وجود اینکه دچار تغییر سرمربی شد، چند ملی‌پوش خیلی خوب داشت و بازی‌های زیبایی به نمایش گذاشت. حذف این تیم به جایی برمی‌گردد که باید یک پنالتی به سودش اعلام می‌کردند و استقلال لیاقت صعود به یک مرحله بعد داشت.

وی ابراز کرد: استقلال فوتبال خیلی خوبی بازی کرد و کادر فنی این تیم می‌تواند به کارش افتخار کند. مدیران استقلال جز ضربه زدن به تیم، کار دیگری نکردند و با وجود این اشتباهات بزرگ، کادر فنی و بازیکنان عملکرد بسیار خوبی داشتند.

مرزبان در مورد اینکه گفته می‌شود برخی از مدیران داخلی به AFC بابت محرومیت آل‌کثیر و ممنوعیت استفاده از بازیکنان جدید پرسپولیس گزارش داده‌اند، گفت: این دشمنی میان تیم‌هایی که یکدیگر را درک نمی‌کنند و حاضر نیستند با هم زندگی کنند، در تمام دنیا وجود دارد.

او ادامه داد: هواداران همین‌گونه هستند و احترام میان مردم از بین رفته است. برخی افراد در باشگاه‌ها هم به این جنجال‌ها دامن می‌زنند. ما مردم بافرهنگی داریم، اما به جای اینکه رقیب داشته باشیم، کاری می‌کنیم دشمن داشته باشیم.

مربی پیشین پرسپولیس با انتقاد از مدیران این باشگاه گفت: مدیران پرسپولیس به جای آرامش دادن به بازیکنان و هواداران و حل مشکلات مالی و حاشیه‌ای، به دنبال عکس گرفتن با جام هستند و به گونه‌ای وانمود می‌کنند که انگار آنها پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسانده‌اند. آنها هیچ نقشی در این موفقیت نداشتند و ما باید برچسب محرومیت آل‌کثیر را به پشت پیراهن این مدیران بچسبانیم.

مرزبان گفت: می‌توانیم قهرمان باشیم، اما باید با رقیب مانند قهرمان رفتار کنیم و به شخصیت یکدیگر احترام بگذاریم. ما می‌توانیم تیم‌مان را بیشتر از هر تیم دیگری دوست داشته باشیم،‌ اما باید قدرت پذپرش انتقاد را داشته باشیم و اجازه اهانت نداریم. فوتبال، انسان‌ها را در جامعه به هم نزدیک می‌کند و می‌تواند پیام‌آور شادی باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید