مردادی: دخسوس حق شکایت از باشگاه را ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراد مرادی مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم درخصوص اظهارات فرناندو دخسوس درباره فسخ شدن قرارداد او بدون اطلاع خودش گفت: ما بندی در قرارداد داریم که باشگاه می‌تواند طبق آن، قرارداد بازیکنش را فسخ کند که این قرارداد به امضای دخسوس رسید، البته ما این بازیکن را می‌خواستیم که او به ایران نیامد و در تمرینات حضور نداشت.

مراد مرادی در مورد اینکه دخسوس گفته بود مدیران باشگاه پارس جنوبی، تماسش را پاسخ نداده‌اند و او شاید به فیفا شکایت کند، افزود: این بازیکن با هیچکس تماس نگرفته و حتی تماس ما را هم پاسخ نداد.

مرادی با تاکید بر اینکه در آن مقطع زمانی ما هم خیلی به دروازه‌بان نیاز داشتیم و تا لحظه آخر صبر کردیم، ادامه داد: اگر او از باشگاه شکایت کند، ما مستندات لازم را در این پرونده اختیار داریم.

وی با اشاره به اینکه این بازیکن با هیچکس تماس نگرفته و حتی تماس ما را هم پاسخ نداد، تصریح کرد: اگر او از باشگاه شکایت کند، ما مستندات لازم را در این پرونده اختیار داریم.

مرادی درباره پرونده‌های باشگاه پارس جنوبی جم در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ابراز کرد: ما کارها را انجام می‌دهیم اما دست ما هم بسته است. مگر چقدر پول داریم؟ باشگاه نمی‌تواند هزینه‌های خودش را پرداخت کند، چه برسد به بدهی‌های گذشته.

وی خاطرنشان کرد: این پرونده‌ها برای سال‌های گذشته است که باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده، اینست که باید پرونده‌ها را بررسی و با شاکیان توافق کنیم تا مشکلی ایجاد نشود.

مدیرعامل پارس جنوبی با اشاره به مسائل مالی این تیم تاکید کرد: در تلاش هستیم تا مشکلات مالی مان حل شود. تا الان دریافتی اعضای تیم را به ۵۰ درصد رساندیم و انشاالله در آینده نیز بقیه مبالغ را با شروع لیگ پرداخت می‌کنیم تا بازیکنان با روحیه بالاتری مسابقات را ادامه دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید