مرتضی محصص: کرونا همه جای جهان را درگیر کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مرتضی محصص رییس کمیته فنى فدراسیون فوتبال در خصوص مسابقات پیش‌رو جوانان گفت: به این نکته هم باید توجه داشت که ممکن است موج دوباره شیوع گسترده ویروس کرونا مسابقات را تا اسفند یا فروردین‌ عقب بیندازد. سلامت بازیکنان بسیار مهم است و نمی‌توان بدون اطمینان از حفظ سلامت آنها اقدام به برگزاری اردو و تمرینات کرد.

مرتضی محصص اظهار کرد: کرونا همه جای جهان را درگیر کرده و می‌بینید که لیگ‌های معتبر اروپایی هم مسابقات خود را با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می‌کنند.

رییس کمیته فنى فدراسیون فوتبال پیرامون اینکه چرا انتخاب سرمربی جوانان به طول انجامیده است، خاطرنشان کرد: زمان بسیاری برای انتخاب مربیان یا مدیران فنی با توجه به بانک اطلاعاتی موجود صرف می‌شود. کمیته فنی با دقت و حوصله، زمان زیاد، تمام نیروهای فنی و مربیان کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد تا بهترین گزینه را برای هدایت یا همراهی تیم‌ها انتخاب کند.

مرتضی محصص در ارتباط با انتخاب سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران اظهار داشت: در حال حاضر کمیته فنی و میرشاد ماجدی با پنج مربی در حال مذاکره هستند و سرمربی جوانان تا پایان هفته آینده اعلام می‌شود.

مرتضی محصص در پایان صحبت هایش با بیان اینکه تا قبل از قطعی شدن نام سرمربی، نمی‌توانم نام هیچ‌یک از گزینه‌ها را اعلام کنم، تصریح کرد: اردوها و تمرینات این تیم هم از پایان آبان‌ماه آغاز می‌شود. می‌دانیم که مسابقات آسیایی و انتخابی جام جهانی جوانان در پیش است و زمان زیادی برای انتخاب سرمربی نداریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید