مرتضی فنونی‌زاده: پرسپولیس در آغاز لیگ ناهماهنگ‌ بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس در بازی‌های خانگی نباید با دو هافبک دفاعی بازی کند چون این تیم در دیدار‌هایی که میزبان است باید با سه امتیاز زمین را ترک کند. حتی تعویض‌های یحیی هم باز هم در راستای هافبک دفاعی بود. شاید اگر در این سیستم وحید امیری به دروازه حریف نزدیک‌تر باشد راحت‌تر می‌توان گلزنی کرد.

فنونی‌زاده در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا، اظهار داشت: پرسپولیس آغاز لیگ را نسبت به سالیان گذشته ناهماهنگ‌تر آغاز کرد، اما شروع بدی هم نبود. بالای ۱۰ موقعیت گل داشتیم اما تیم سایپا هم برای یک امتیاز آمده بود و این کار پرسپولیس را سخت‌تر کرد.

مرتضی فنونی‌زاده درباره خرید یک مهاجم برای این تیم خاطرنشان کرد: محرومیت آل‌کثیر کار را برای یحیی سخت کرده است اما دیگر مهاجم خوبی نداریم که بدون تیم مانده باشد تا باشگاه بتواند جذب کند. باید با همین داشته‌ها جلو برویم و همچنان معتقدم عبدی به مرور زمان مهاجم خوبی خواهد شد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس در این دیدار تصریح کرد: مهدی عبدی نیمه اول بسیار خوب کار کرد. او مانند علیپور خودش را در موقعیت گلزنی قرار می‌دهد، اما در زدن ضربات آخر کمی‌بی‌دقت است که به نظرم این مشکل هم در هفته‌های آتی حل خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید