مربی پیشین پرسپولیس، سیدی، پرسپولیس و توطئه برای آن

مربی پیشین پرسپولیس، محسن سیدی در گفت‌وگویی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: دو تیم بازی برابری انجام دادند و این مسابقه برای آنها دشوار بود. جدایی و بازگشت جواد نکونام باعث شد فولاد در فصل نقل‌وانتقالات پیش‌فصل به مشکل بخورد و برخی بازیکنان از این تیم جدا شدند.

وی با بیان اینکه فولاد در نیم‌فصل اول در فاز حمله و دفاع با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو بود، تصریح کرد: حریف در 20 دقیقه اول توانست پرسپولیس را تحت فشار بگذارد، اما بازیکنان فولاد در زدن ضربات آخر دقت نداشتند. تیمِ گل‌محمدی هم خوب عمل کرد و در ضدحملات موفق بود. فولاد مستحق شکست نبود، اما این اتفاقات طبیعی است و هر تیمی‌که از موقعیت‌های خود استفاده کند، پیروز می‌شود.

مربی پیشین پرسپولیس درباره استعفای گل‌محمدی از سرمربیگری این تیم به تسنیم گفت: در فوتبال ما تکراری شده است که یک مربی با استعفا، از حقوق بازیکنانش دفاع کند. پرسپولیس امسال شرایط سختی دارد. تیم پنج‌ سال قهرمان لیگ برتر شده و شاید این موضوع برای خیلی‌ها جالب نباشد. آنها برنامه‌هایی برای تیم به وجود آوردند که پرسپولیس را به حاشیه ببرند و این تیم را وارد بحران کنند. در این شرایط خیلی اهمیت دارد که مدیران باشگاه در زمان مواجهه با مشکلات، بسیار پخته‌تر عمل کنند.

سیدی درباره تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: زیبنده باشگاه بزرگی چون پرسپولیس نیست که در یک سال، دو یا سه مدیرعامل عوض کند. ثبات کاری باید اهمیت زیادی برای پرسپولیس داشته باشد و شرایط برای همه ارکان – چه در بخش مدیریت و چه سایر اعضای تیم – باید ثبات داشته باشد. در فوتبال روز دنیا هم به همین شکل است. مثلاً فرگوسن 27 سال در منچستریونایتد فعالیت کرد و آرسن ونگر 22 سال سرمربی آرسنال بود.

وی در مورد انتخاب رضا درویش به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: درویش هم سابقه خاصی ندارد و فقط یک دوره در سایپا حضور داشت. بعید می‌دانم او موفقیتی به دست بیاورد. نمی‌خواهم نگاهی منفی به مدیریت درویش در پرسپولیس داشته باشم،‌ اما دولتی بودن استقلال و پرسپولیس و عدم ثبات مدیریتی آنها، شرایط سختی را برای دو باشگاه ایجاد کرده است. من در زمان مدیریت عرب به پرسپولیس آمدم و در زمان انصاری‌فرد از این تیم جدا شدم. پس از فسخ قرارداد، برای پیگیری مطالباتم از پرسپولیس با چهار مدیرعامل مختلف مذاکره کردم.

مربی پیشین پرسپولیس درباره صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2022 قطر تصریح کرد: کارلوس کی‌روش نقش بسزایی در تغییر نسل تیم ملی داشت و اسکوچیچ همان سیاست را ادامه داده است. ترکیب تیم ملی متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه است و کادر فنی تیم، برنامه خود را برای رقابت‌های جام جهانی ترسیم کرده تا با برنامه‌ریزی اصولی، این بار بتوانیم از گروه‌مان صعود کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید