مربی فولاد: مصدومیت بازیکنان در شرایط کنونی تمرینات طبیعی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین کعبی مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد تأخیر به وجود آمده در لیگ و اینکه آیا این اتفاق به نفع یا ضرر تیم فولاد شده است، عنوان کرد: صد درصد به ضرر ما بوده است.

حسین کعبی در مورد مصدومیت بازیکنان در تمرینات پس از ۲ ماه تعطیلی افزود: صد درصد بعد از حدود ۲ یا ۳ ماه استراحت وقتی بازیکن ناگهان در این گرما و وسط فصل به بدنش فشار بیاورد مصدوم می‌شود، باید به برنامه‌ای که فدراسیون داده احترام بگذاریم چون واقعاً این اتفاق در کل دنیا افتاده و فقط در ایران نیست.

کعبی با بیان اینکه صد درصد خیلی دوست داشتیم بازی کنیم و لیگ به تعویق نیافتد اما باید به تصمیمی‌که فدراسیون گرفته احترام گذاشت، ابراز کرد: مریضی طوری است که کل ایران را گرفته و نمی‌شود کاری کرد.

وی ادامه داد: حال با شرایط به وجود آمده بازیکن باید آنقدر حرفه‌ای باشد چون سال خیلی بدی داشتیم هر کسی مصدوم شود باید خودش را برای سال‌های بعد آماده کند. واقعاً لذت فوتبال به این چیزها و اتفاقات عجیب و غریب است که خبر نمی‌کند. بازیکن باید حرفه‌ای باشد و فکر و دیدش در زمین فوتبال باشد.

او درخصوص وضعیت کنونی تیمش گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. صبح و بعدازظهر تمرینات خوبی برگزار کردیم. امروز روز آخرمان بود خودمان را برای بازی با استقلال که چهارم در اهواز است آماده می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه بگیریم.

وی یادآورشد: فولاد ما فکرمان را روی تمرینات و بازیکنان گذاشته‌ایم تا مصدوم نشوند این تصمیم را باشگاه فولاد و رئیس آن باید بگیرند که می‌توانیم در زمین بی‌طرف بازی کنیم یا باید در خوزستان بازی کنیم.

وی در مورد وضعیت قرمز استان خوزستان و اینکه آیا اعضای تیم فولاد نگران میزبانی با این وضعیت در شهر اهواز نیستند، گفت: این تصمیم را باشگاه می‌گیرد. کل فکر و ذهن ما این است که چهارم باید بازی کنیم حالا می‌خواهد در زمین بی‌طرف باشد یا در اهواز باشد.

مربی فولاد در مورد به تعویق افتادن بازی با استقلال که قرار بود ۲۹ خرداد برگزار شود اما حالا باید با یک هفته تأخیر انجام شود، گفت: فرقی نمی‌کند که می‌خواهد بیست و نهم باشد یا چهارم. باید بالاخره یک روزی بازی کنیم به نظرم هیچ اتفاقی نیفتاده است و ان‌شاءالله بتوانیم چهارم بازی کنیم ونتیجه بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید