مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک: حریف‌مان تیم با شخصیتی بود.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک، وحید فاضلی، بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل خلیج فارس ماهشهر در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر در حضور تماشاگران‌مان پیروز شدیم و به فینال رسیدیم. این برد را به هواداران و کارکنان شرکت آلومینیوم تقدیم می‌کنیم. خدا را شکر سربلند بودیم.

وی ادامه داد: حریف‌مان تیم با شخصیتی بود و به این باور رسیده بود که می‌تواند تیم‌های لیگ برتری را شکست بدهد و جانانه دفاع می‌کرد، اما ما با همان شور و فلسفه خودمان بازی کردیم و روی اشتباه حریف به گل رسیدیم، اما موقعیت‌های گلزنی زیادی خلق کردیم که روی بدشانسی نتوانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: توانستیم خودمان را به حریف دیکته کنیم از نظر گلزنی، حریف در دقایق پایانی ما را تحت فشار قرار گذاشت. به حریف خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در ادامه مسیر لیگ دو موفق باشند. بازیکنان‌مان خوب بازی کردند و فشار روانی زیادی را حتی بیشتر از بازی با پرسپولیس تحمل کردند، زیرا موقعیت‌هایمان گل نمی‌شد و لیاقت حضور در فینال را داشتیم.

وی  در مورد اینکه بازیکنان آلومینیوم اعتماد به نفس نداشتند گفت: اعتماد به نفس داشتیم، اما وقتی موقعیت‌های گلزنی‌مان از دست می‌رفت فشار روانی روی بازیکنان ایجاد می‌شد. بارها از کناره‌ها حریف را دور زدیم و روی کارهای تاکتیکی اصرار کردیم و در نهایت با تکرار همین تاکتیک‌ها حریف به گل رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید