مربی تیم آلومینیوم  اراک در ملا عام از بازی تیمش مقابل فجر سپاسی گفت

مربی تیم آلومینیوم  اراک، وحید فاضلی، پس از دیدار مقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز اظهار داشت: خوشحالیم که مجددا در شهر مشهد حضور پیدا کردیم. امیدواریم این شهر همیشه در لیگ برتر تیم داشته باشد. سال نو را به همه تبریک می‌گویم. اولین بازی بعد از عید بود. دقیقا سال گذشته همین موقع یعنی 14 فروردین هم ما اینجا بودیم. فکر می‌کنم بازی با پرسپولیس بود.

وی افزود: بازی تقریبا پایاپایی بود. 15 دقیقه اول برای تیم ما بود. در ادامه متعادل شد. هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند. بازی در رفت و برگشت بود. موقعیت نصیب هر دو تیم می‌شد اما در 15 دقیقه پایانی نیمه اول حریف بهتربازی کرد. در نیمه دوم با تعویض‌هایی که شد بازی را در دست گرفتیم ولی در ادامه همان شرایط نیمه اول حاکم شد. بازی به سمت و سویی رفت که نتیجه بازی را تک موقعیت‌ها مشخص می‌کرد. در ادامه بازی با همین  نتیجه مساوی تمام شد.

مربی آلومینیوم  اراک تصریح کرد: چند بازی فجر سپاسی را آنالیز کرده بودیم این تیم تغییر خوبی کرده بود به مجتبی سرآسیایی تبریک می‌گویم و امیدوارم حضور این مربی جوان در فوتبال ما تکثیر پیدا کند و نسل جدیدی به فوتبال ما تزریق شود تا حرکت رو به جلویی داشته باشد. به آنها تبریک می‌گویم. از نظر ما نتیجه عادلانه بود. بچه‌های ما تمام تلاش‌شان را کردند و از آنها ممنون هستیم. واقعاً با تمام وجود بازی کردند به هر حال شاید نتیجه ایده‌آل ما نباشد اما از تلاش بچه‌ها ممنونیم. این بازی را پشت سر گذاشتیم و از این به بعد تمرکزمان روی جام حذفی است.

وی در مورد اینکه نوازی پیش از مسابقه اعلام کرده بود آلومینیوم  اراک در سال جدید تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته اما امروز شاهد ناهماهنگی این تیم بودیم، گفت: ما تلاش خوبی داشتیم. در سازماندهی دفاعی خوب بودیم. به هر حال مالکیت زمان‌بر است و ما می‌خواستیم بازی غالبی را ارائه دهیم. اگر دقت کنید در نیمه اول فجر سپاسی فقط 2-3 ضدحمله داشت و روی آنها موقعیت ایجاد کرد. در تیم ما شاید ناهماهنگی‌هایی به چشم آمد  اما نتیجه تغییراتی است که با تمرینات ایجاد کردیم و به زمان نیاز است تا در یک تیم حرفه‌ای نهادینه شود.

مربی آلومینیوم  اراک در خصوص اینکه تنها هفت بازی تا پایان فصل باقی مانده است، عنوان کرد: ما پله پله جلو می‌رویم و رشد را در بچه‌ها دیده‌ایم. مربی فجر سپاسی هم عوض شده بود و انگیزه متفاوتی داشتند. اگر آنها می‌باختند شرایط‌شان خطرناک می‌شد. شرایط فجر خیلی حساس بود و انگیزه آنها بالای 100 بود. بازیکنان‌شان پرتلاش بودند و پرس خوبی می‌کردند. آنها خیلی انگیزه داشتند و باید این را هم حساب کنید. یک طرف قضیه تیم ما است و یک طرف دیگر تیم حریف، باید آن تیم را هم در نظر بگیرید.

فاضلی تصریح کرد:‌ تیمی‌که خوب پرس می‌کند مطمئن باشید در مالکیت تیم شما اختلال ایجاد می‌کند. این اختلالی که فجرسپاسی ایجاد می‌کرد به صورت ناهماهنگی‌هایی که گفتید بروز پیدا می‌کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد موقعیت‌های فجر بیشتر بود و دروازه‌بان آلومینیوم  اراک ستاره زمین بود، عنوان کرد: قبول دارم. به این اشاره کردم و ما هم موقعیت‌هایی داشتیم. مالکیت بازی دست ما بود ولی فوتبال فجر واکنش‌گرا بود و از همین طریق هم موقعیت ایجاد می‌کرد. روی اشتباهات ما موقعیت‌هایی ایجاد کردند. اما باز تأکید می‌کنم بچه‌های ما تمام تلاش‌شان را کردند. اگر شما فوتبال مالکانه‌ای را ارائه بدهید این زمان‌بر است و ایراداتی مطمئناً پیدا می‌کند آن هم مقابل تیمی‌مانند فجرسپاسی که انگیزه بالایی داش.

فاضلی در خصوص اینکه هدف‌گذاری آلومینیوم  اراک با مهدی رحمتی در جام حذفی چیست، اظهار داشت: هدف‌گذاری بین خودمان این است که بازی به بازی جلو برویم. هدف بزرگی داریم براساس صبحت‌هایی که با بچه‌ها کردیم هدف‌مان بزرگ است و قول و قرارهایی داریم که به امید خدا کارهای بزرگی کنیم. سعی می‌کنیم در ملاء عام نگویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید