مربی استقلال از برنامه آن تیم برای پیروزی برابر آلومینیوم اراک گفت.

مربی تیم فوتبال استقلال صالح مصطفوی، در نشست خبری پیش از دیدار مقابل آلومینیوم اراک با انتقاد از رفتارهای برخی نزدیکان باشگاه گفت: صحبت‌ها و رفتار برخی از خودی‌ها بدتر از دیگران و قهرمانی استقلال مثل شنا کردن خلاف مسیر آب بود.

وی در خصوص غیبت «فرهاد مجیدی» در نشست خبری توضیح داد: سرمربی تیم جلسه‌ایی داشت و نتوانست در نشست خبری حضور یابد.

مصطفوی در مورد دیدار با آلومینیوم عنوان کرد: دیدار سگینی خواهیم داشت چراکه نتایج و قدرت آلومینیوم مشخص است. آنها در فاز تدافعی و در انتقال سریع توپ در بین تیم‌های خوب لیگ هستند که با همین روش به تمامی تیم‌های لیگ برتری ضربه زده‌اند.

وی در مورد انتشار اخباری مبنی بر اینکه در پایان فصل از استقلال جدا می‌شود، توضیح داد: اکنون درگیر رقابت‌های لیگ برتر هستیم و با تمام توان به تیم کمک می‌کنم تا در سه دیدار باقیمانده هم موفق شویم. برای آینده هم زمان زیاد است که تصمیم بگیرم.

مربی استقلال در خصوص اینکه آیا این تیم می‌تواند رکورد بیشترین امتیاز فصل لیگ برتر را کسب و جام طلایی را بدون شکست کسب کند؟ گفت: دوستان همین جام را به ما بدهند، دیگر جام طلایی نمی‌خواهیم. در خصوص پتانسیل تیم ما خیلی صبحت است. سه بازی داریم و ۹ امتیاز مانده و هر بازی برای برتری به میدان می‌رویم.

وی گفت: با تیمی جوان در مسیری فوق‌العاده سخت پیش رفتیم و خیلی‌ها تلاش کردند مانع قهرمانی تیم جوان ما شوند. از نقل و انتقالات که شروع شد تا گرفتن بازیکنان ما، کارشکنی کردند. حتی بسیاری از خودی‌ها نیز مقابل تیم ما بودند و بدتر از همه رفتار کردند.

مربی استقلال ادامه داد: این قهرمانی، شنا کردن برخلاف مسیر آب بود. برای همین است باشگاه سپاهان و مدیرعاملش عبارت قهرمانی پاک را مطرح کرد. فرهاد مجیدی مقابل سختی‌ها مقاوم‌تر شد. دو مدافع اصلی ما را به ناحق گرفتند و هر اتفاق ناخوشایندی که ممکن بود برای ما رخ داد. در سخت‌ترین شرایط قهرمانی را سه هفته مانده به پایان مسجل کردیم و در بازی‌های باقی مانده نیز تلاشمان را دو برابر می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه برخی می‌خواستند قهرمانی استقلال را به نام فرد دیگری بنویسند، گفت: این قهرمانی اول از همه متعلق به هوادارانی است که در این سال‌ها، ظلم‌های آشکار دیدند. با تمام وجود همراه تیم بودند و هرچه شرایط سخت‌تر شد حمایت آنها افزایش پیدا کرد. آنها فریب انسان‌های چند رو و بدگویان را نخوردند. بعد از آن، متعلق به افرادی است که شبانه‌روزی تلاش کردند و برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتند. این یکی از خاص‌ترین قهرمانی‌های تاریخ بود.

مصطفوی در خصوص عدم حضور استقلال در آسیا گفت: اینکه تیم جوان و با انگیزه‌ای مثل استقلال امسال در آسیا نیست یک حسرت بزرگ برای فوتبال آسیا خواهد بود. این تیم با جذابیتی که دارد واقعا جایش در آسیا خالی است. این مساله یک ظلم به فوتبال قاره کهن خواهد بود.

تیم فوتبال استقلال قهرمان زودهنگام بیست و یکمین دوره لیگ برتر، فردا شب پنجشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم است. این دیدار از هفته بیست و هشتم لیگ برتر و در حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید