مربی آلومینیوم اراک دراندیشه صعود به فینال جام حذفی

مربی آلومینیوم اراک، وحید فاضلی در نشست خبری پیش از دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی بین دو تیم آلومینیوم اراک و خلیج فارس بندر ماهشهر اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که بعد از 2 سال هوادارانمان را در کنارمان داریم. بابت انرژی مثبتی که قبل و بعد از بازی با پرسولیس به تیم دادند، تشکر می‌کنم. امیدوارم فردا هم همین انرژی مثبت را در تمام دقایق بازی کنارمان حس کنیم.

وی با اشاره به تیم حریف، افزود: خلیج فارس تیم منسجمی‌است. مطمئن باشید بی دلیل به این مرحله صعود نکرده و اصلا توجهی به تورنمت‌های دیگر نداریم. الان در تورنمنت دیگری هستیم و هر دو تیم در شرایطی برابر به نیمه نهایی صعود کردند. آن‌‌ها برنامه‌های تاکتیکی خوبی دارند. الگوهای تاکتیکی خوبی را در بازی‌های این تیم دیدیم.

فاضلی تصریح کرد: نقطه مثبتشان این است که تیمی‌هارمونیک هستند. اکثر بازیکنانشان همان بازیکنانی هستند که از لیگ سه به لیگ دو صعود کردند. این مساله کمک می‌کند هماهنگی خوبی داشته باشند. قطعا نیاز است مقابل چنین تیمی‌تمرکز بالایی داشته باشیم. اگر بخواهیم در بازی فردا موفق باشیم، سطح انگیزشی و انرژی تیم ما اگر اغراق نکنم، حتی باید بالاتر از بازی با پرسپولیس باشد. شرایط حریف را بررسی کردیم و این را به جرات می‌گویم.

مربی آلومینیوم اراک گفت: ما هم خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنانمان شرایط بازی را به خوبی درک کردند. بزرگترهای تیم مانند میثم مجیدی به ما کمک کردند که بتوانیم این شرایط را به تیم و بازیکنان القا کنیم. امیدوارم این درک و شرایط به بازی کشیده شود و با جنگندگی، تعصب و شرایط فنی خوب بازیکنان، بتوانیم در یک بازی جوانمردانه برنده شویم.

فاضلی در مورد اینکه ممکن است خلیج فارس بازی را دفاعی آغاز کند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود، گفت: به هرحال هم برای 90 دقیقه و هم برای 120دقیقه برنامه داریم. قطعا حریف هم برنامه دارد. ان‌شاالله جزئیات آن در بازی تبلور پیدا کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید