مراغه چیان: پس از جدایی علی کریمی‌استقلال در مرکز میدان لنگ می‌زند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مراغه چیان پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا استقلال با ادامه این روند نتیجه گیری می‌تواند جزو مدعیان اصلی قهرمانی باشد، گفت: صد در صد استقلال امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و جز این هم انتظاری نمی‌رود. ان شاءالله رفته رفته با شناخت بیشتر محمود فکری از بازیکنان تیم به وضعیت ایده آلی می‌رسد و می‌تواند نتایج خوبی بگیرد.

سعید مراغه چیان ادامه داد: البته در حال حاضر سایر تیم‌‌‌های مدعی ما هم چندان جالب بازی نمی‌کنند و کرونا شرایطی ایجاد کرده که تیم‌ها شکل واقعی خود را از دست بدهند. تماشاگر هم یکی از اصل‌‌‌های مهم فوتبال است. نبودن هوادار در ورزشگاه روی روحیه و شادابی بازیکنان تمام تیم‌ها هم تاثیر گذاشته است.

وی درباره دیدار هفته آینده این تیم مقابل صنعت نفت عنوان کرد: اعتقاد دارم صنعت نفت تیمی‌است که فوتبال را خوب بازی می‌کند و بازیکنانش درک درستی از هم دارند. نباید این حریف را دست کم گرفت و امیدوارم بتواند نفت آبادان را شکست بدهد تا هواداران شاد باشند. البته خود طرفداران هم باید صبر داشته باشند تا تیم شکل واقعی خود را پیدا کند.

مراغه چیان همچنین درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در روزهای اخیر گفته ام استقلال نیاز به یک هافبک وسط خوب دارد. این تیم را محمود فکری نبسته و اگر خودش تیم را تشکیل می‌داد، صد در صد یک هافبک خوب جذب می‌کرد.

پیشکسوت تیم استقلال ادامه داد: در کل شاهد بازی خوبی نبودیم. پیکان خوب دفاع کرد و استقلال هم نتوانست از تک موقعیت هایش استفاه کند. بازی دلچسبی ندیدیم و توپ بیشتر در هوا جریان داشت و درگیری‌ها روی هوا بیشتر از زمین بود. کیفیت زمین ورزشگاه شهدای شهرقدس هم مناسب نبود و با توجه به اینکه استقلال فوتبال را روی زمین بازی می‌کند، نفراتی مثل مهدی قائدی نتوانستند خودشان را نشان بدهند.

مراغه چیان افزود: پس از جدایی علی کریمی‌استقلال در مرکز میدان لنگ می‌زند زیرا فردی را در اختیار ندارد که در وسط زمین توپ را خوب به گردش دربیاورد و خوب شوت بزند. البته در کل فوتبال ایران هافبک شوتزن کم داریم. فرشید باقری هم یک شوت زد که خوب نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید