مراغه‌چیان: الاهلی عربستان حریف بسیار سختی برای استقلال است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مراغه‌چیان یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره مصاف استقلال با الاهلی عربستان به عنوان بازی پایانی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاگفت: بازی خیلی سختی است و ما باید برای پیروزی بجنگیم.

سعید مراغه‌چیان افزود: ما باید انگیزه پیروزی داشته باشیم. آدم باید روحیه برد را داشته باشد اما تیم حریف بسیار قوی است و باید سنجیده جلوی الاهلی بازی کرد و امیدوارم که استقلال عملکرد موفقیت‌آمیزی در این مسابقه داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تساوی آبی‌پوشان مقابل الشرطه عراق در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: نیمه اول استقلال بسیار پراشتباه بود و فاصله خط دفاع با خط دفاع بسیار زیاد بود.

مراغه‌چیان ابراز کرد: دیاباته و قایدی باهم هماهنگ نبودند. الشرطه هم می‌توانست با ناهماهنگی‌های استقلال چند گل بزنند اما در نیمه دوم شرایط متفاوت شد چون با آمدن مطهری و علی کریمی، بازی به دست استقلال افتاد و خیلی راحت دفاع‌های آن‌ها را تحت فشار قرار دادند.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد علی کریمی‌خاطرنشان کرد:‌علی کریمی‌بازیکن خوبی است اما در شرایطی که من می‌خواستم، عملکرد ایده‌آلی نداشت. این علی کریمی‌در این بازی، آن علی کریمی‌همیشگی نبود. در عوض مطهری که همراه کریمی‌به میدان آمد، بازیکنی است که در دفاع می‌آید و به حمله خود را اضافه می‌کند و می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

مراغه‌چیان در پایان درباره مصاف استقلال با الاهلی عربستان به عنوان بازی پایانی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی خیلی سختی است و ما باید برای پیروزی بجنگیم. ما باید انگیزه پیروزی داشته باشیم.

وی یادآورشد: آدم باید روحیه برد را داشته باشد اما تیم حریف بسیار قوی است و باید سنجیده جلوی الاهلی بازی کرد و امیدوارم که استقلال عملکرد موفقیت‌آمیزی در این مسابقه داشته باشد.

مراغه‌چیان یادآورشد: در مقاطعی که ما محکوم به پیروزی هستیم،‌ چرا ما نباید جلو بازی کنیم؟ به نظر من فاصله‌ها در خطوط دفاعی و میانی زیاد است. هافبک‌های ما شوت‌زن نیستند. در حال حاضر در فوتبال جهان خیلی از گل‌ها توسط هافبک‌ها و از طریق شوت‌های از راه دور زده می‌شود اما در فوتبال ایران این مساله کم دیده می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید