مراسم قرعه‌کشی فصل بیستم مسابقات لیگ برگزار شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراسم قرعه‌کشی فصل بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵:۴۵ در آکادمی‌ملی فوتبال و با حضور نمایندگان تیم‌های لیگ برتری آغاز شد.

محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد این که آیا قول قهرمانی به هواداران فولاد می‌دهد گفت: قول قهرمانی سخت است تمت نشدنی نیست.

محمد علوی اظهار کرد: تمام تلاشمان را به کار می‌بندیم و مطمئن هستم کادر فنی جوان و سعید آذری باتجربه کار بزرگی را انجام می‌دهند و به قهرمانی می‌رسیم. الحمدالله تیم آرامی‌هستیم، ان‌شاءالله امسال بتوانیم در آسیا بدرخشیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص مراسم قرعه‌کشی لیگ بیستم ابراز کرد: خدا را شکر قرعه‌کشی خیلی خوبی بود، البته فرقی نمی‌کند که هفته اول یا آخر با چه تیمی‌بازی می‌کنیم.

محمد علوی همچنین یادآورشد: هفته‌های اول سخت است، ولی تیم کم کم جا می‌افتد. ان‌شاءالله امسال هم دوباره سهمیه آسیا را به دست بیاوریم و همچنین نماینده خوبی برای کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

سرپرست تیم فولادخوزستان همچنین در خصوص حضور هواداران عنوان کرد: از خدایمان است که هواداران باشند. آنها به بازی گرمی‌می‌دهند، ان‌شاءالله کرونا تمام شود و این عزیزان که می‌توانند برای بازیکنان انگیزه باشند در مسابقات حاضر شوند.

لازم به ذکر است علی اصغر مدیر روستا همچنین در خصوص قرعه‌کشی لیگ بیستم اظهار داشت: مراسم خیلی خوبی برگزار شد. فکر می‌کنم بخت و اقبال در قرعه‌کشی دخیل است. قرعه‌ها برای ما خوب بود. هفته‌های ابتدایی بازی‌های راحت‌تری داریم.

سرپرست تیم فوتبال پیکان از قرعه‌کشی لیگ بیستم ابراز رضایت کرد و در مورد این که قرعه پیکان به نظر هیجان‌انگیز است خاطرنشان کرد: می‌توان این را گفت، اما همان طور که گفتم بخت و اقبال هم در آن دخیل بود.

گفتنی است،سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در ابتدا از همه کسانی برای برگزاری مسابقات چالش‌ها را به حداقل رساندند تشکر کرد. وی همچنین از همکارانش در سازمان لیگ، نقل و انتقالات، روابط عمومی‌و آی‌تی تشکر کرد.

مراسم با قرعه‌کشی خسرو حیدری و سپهر حیدری انجام شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید