مراسمی‌برای بدرقه تیم ملی فوتبال زنان به سوی آسیا

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان ایران به جام ملت‌های زنان آسیا شنبه، ۲۵ دی با حضور مسئولان و پیشکسوتان فوتبال و تیم ملی زنان برگزار شد.

در این مراسم شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، حسین کلانی پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس، حسن روشن پیشکسوت تیم ملی و استقلال، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال، وحید هاشمیان مربی تیم ملی، بیژن ذوالفقارنسب رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، مجید نامجو مطلق و ابراهیم میرزاپور دو ملی‌پوش سابق تیم ملی حضور داشتند.

الهام فرهمند بازیکن تیم ملی فوتبال زنان که همراه با فرزند ۵ ماهه‌اش در اردو بوده، مورد توجه عکاسان قرار گرفت‌. فرهمند همچنین عنوان کرد: خوشحالم بزرگان فوتبال اینجا جمع هستند. از مسئولان فدراسیون که شرایط را فراهم کردند تا دخترم را همراه خودم داشته باشم تشکر می‌کنم.

قرار است فرهمند با کودک خود به جام ملت‌ها اعزام شود و مادرش هم در این سفر او را همراهی می‌کند.

حسین پاپی همسر الهام فرهمند هم آمده بود تا با خانواده خود دیدار و خداحافظی کند. فرهمند با کودک پنج‌ماهه خود به سالن امد که مورد توجه عکاسان قرار گرفت‌.

بیژن ذوالفقارنسب رئیس هیات مدیره پرسپولیس و رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال هم در این مراسم گفت: عزیزی خادم نگاه همه جانبه‌ای به فوتبال دارد. مطمئنا فوتبال ما در سال‌های آینده می‌تواند رویکرد خوبی از خود در آسیا نشان دهد. امیدوارم دختران عزیزی که در این مسابقات شرکت می‌کنند تمامی‌ارزش‌های فنی و ذکاوت ایرانی را نشان بدهند. شنیده ام از نظر جسمانی تمرینات خوبی را انجام داده‌اند.

همچنین رحیم زارع نماینده مجلس هم در این مراسم سخنرانی کرد و گفت: در سه دوره ای که در مجلس هستم همیشه دوست دارم پشت پرده به فدراسیون‌ها کمک کنم. برای اولین بار عزیزی خادم به تیم ملی فوتبال زنان کمک کرد و شاهد زحمات او  بودم.

او افزود: در بودجه نهایت تلاشم را برای ورزش کشور و بویژه فوتبال انجام می‌دهم. دو سه سال گذشته همکارانم خوب تلاش کردند تا بودجه ورزش فراهم شود. از اینکه زنان تلاش کردند تا پرچم ایران را به اهتزاز دربیاورند تشکر می‌کنم. از بازی خوب تیم ملی فوتبال مردان هم تشکر می‌کنم و امیدوارم زنان هم به موفقیت برسند. امیدوارم جلسه دیگری برای قهرمانی شما برگزار شود.

در حالی که مراسم از  ساعت۱۰ تا ۱۲ بود، اما طولانی‌تر شد و انسیه خزعلی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده هم ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه به مراسم بدرقه آمد.

دلیل تاخیر خزعلی جلسه هیات دولت اعلام شد.

در  ادامه از خبرنگاران خواستند تا سالن را ترک کنند و جلسه با حضور مدیران فدراسیون فوتبال و تیم ملی زنان پیگیری شود.

در پایان این مراسم از کادر فنی تیم ملی تقدیر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید