مرادی: هجمه‌ها در پارس جنوبی به یکباره اتفاق می‌افتند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراد مرادی سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم با اشاره به زیاد شدن فشارها علیه این باشگاه گفت: نمی‌دانم چه شده که در زمان من این هجمه‌ها به یکباره اتفاق می‌افتند، اما این را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم خدا به ما کمک کند.

مراد مرادی با بیان اینکه این تیم مردمی‌است و مردم دوستش دارند، اظهار کرد: از مسئولین استانی بالاخص استاندار همیشه و در این چند روز هم کنار ما بوده تشکر می‌کنم.

مرادی با تاکید بر اینکه از همه مسئولین استانی که همیشه کنار تیم ما بودند و هستند قدردانی می‌کنم، اضافه کرد: این نوید را به هواداران می‌دهم که دغدغه‌ای نداشته باشند و ما این مشکل را حل خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه بدهی باشگاه پارس جنوبی به هتل یزدان چقدر است، عنوان کرد: باشگاه پارس جنوبی حدود ۷ میلیارد بدهی دارد. الان بدهی ما به هتل یزدان حدود یک میلیارد و ۲۰۰ است و مربوط به مدیریت قبلی است و در زمان من نبوده است.

مرادی ادامه داد: این بدهی‌ها از سال‌های گذشته انباشته شده، چه شده که در دوران من این هجمه‌ها به وجود آمده است؟‌ در هر صورت به دنبال این هستیم که با تدبیر و همدلی، تعامل ایجاد کنیم و در این مسیر نیاز به حمایت مسئولین استانی یا فدراسیون داریم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: از مسئولین استانی و همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان استان کمک می‌خواهم. پولی که طلب داریم ۵ میلیارد را به ما بدهند که بتوانیم لااقل نصف بدهی‌ها را بدهیم. ما که نمی‌خواهیم پول کسی را بخوریم. بازیکن، هتل، آژانس‌ها همه طلب دارند، باید پول آنها را بدهیم.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی یادآورشد: در هر صورت به دنبال این هستیم که با تدبیر و همدلی، تعامل ایجاد کنیم و در این مسیر نیاز به حمایت مسئولین استانی یا فدراسیون داریم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید