مرادی: لیگ نوزدهم باید تمام شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراد مرادی سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم در مورد نحوه اتمام لیگ نوزدهم با بیان اینکه مسئولان فدراسیون باید برای این قضیه فکری کنند، گفت: بهتر است لیگ نوزدهم را تمام کنیم و به سراغ لیگ بعدی برویم.

مراد مرادی افزود: سلامت حرف اول را می‌زند و ما ورزش می‌کنیم که سالم باشیم اما تمرین کردن در این روزها خطرآفرین است و باید فکری به حال آن کرد به همین دلیل اگر کرونا در حال لطمه زدن به ورزش و فوتبال ما است باید مسابقات را تعطیل کنیم.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم اظهار کرد: اگر بخواهیم این لیگ را فشرده تمام کنیم و لیگ بعدی را هم فشرده شروع کنیم، نباید به فکر استراحت بازیکنان، زمان نقل و انتقالات و فاصله دو لیگ از هم باشیم؟

وی با اشاره به اینکه با اعلام دکتر خلیلیان تمرینات قطعا تا تاریخ ۲/۱۰ تعطیل است و من نمی‌دانم چقدر فرجه می‌دهند تا تیم‌ها بتوانند بدنسازی مجدد کنند و به کوران مسابقات برگردند، ابراز کرد: باید صبر کنیم تا زمانی که همه چیز عادی شود و بتوانیم بازی‌ها را با حضور تماشاگران برگزار کنیم.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم در مورد تعیین قهرمان لیگ برتر در فصل نوزدهم تصریح کرد: در این مورد نظری ندارم و فدراسیون هر تصمیمی‌بگیرد به آن احترام می‌گذاریم.

وی در خصوص وضعیت فعلی پارس جنوبی جم اضافه کرد: پارس جنوبی جم آماده و قبراق منتظر است که شروع تمرین‌ها اعلام شود و اولین تیمی‌که تمرینات سایبری را شروع کرد ما بودیم.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم همچنین در پایان در پاسخ به این سوال که چه زمانی حکم مدیرعاملی در باشگاه پارس‌جنوبی صادر می‌شود، ادامه داد: فعلا که مشغول انجام کارها و امورات باشگاه هستم و مهم نیست که مدیرعامل یا سرپرست باشم و چندان به آن فکر نمی‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید