مرادی: بازیکنان حق دارند که پول‌شان را بخواهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراد مرادی سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم درباره زمزمه‌هایی درخصوص آغاز تمرینات برخی ایم‌ها به‌صورت پنهانی و اینکه گفته می‌شود تمرینات پارس جنوبی قرار است از روز سه‌شنبه از سر گرفته شود گفت: ما تابع قوانین هستیم.

مراد مرادی افزود: تیم ما تنها به‌صورت سایبری تمرین می‌کند و به قوانین احترام می‌گذارد تا زمانی که اعلام نشود چه زمانی مجاز به شروع تمرینات هستیم، تمرینی به‌صورت دسته‌جمعی نخواهیم داشت.

مرادی ابراز کرد: تیم ما با بهترین بازیکنان، بهترین روحیه و بهترین تمرین در آسایش به کارش ادامه می‌دهد و از هجمه‌های وارد شده تعجب می‌کنم.

وی ادامه داد: ما تنها تیمی‌بودیم که دریافتی بازیکنان را در این فصل به ۵۰ درصد رساندیم و مشکلی نداشتیم بدهی ما به هتل یزدان به فصل گذشته مربوط می‌شود و ما امسال با جای دیگری قرارداد داریم که آن را به موقع پرداخت می‌کنیم.

مرادی درباره پاس نشدن چک باشگاه پارس جنوبی در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: در کمیته وضعیت چک تضمینی گذاشتیم که انشاءالله نشستی با نورشرق خواهیم داشت تا راهکاری برای خروج از این شرایط پیدا کنیم.

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم تصریح کرد: مجلس تصویب کرده که وزارتخانه‌ها تیمداری نکنند و مدیران قبلی هم پولی نداشته‌اند. باید چاره‌ای پیدا کنیم تا این تیم مردمی‌و ریشه‌دار به کارش ادامه دهد.

مرادی خاطرنشان کرد: برای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تعهداتی دارد و خیلی بدهکار است، البته این بدهی‌ها به قبل از زمان من مربوط می‌شود اما بازیکنان پیشین علیه باشگاه رای می‌گیرند و مسئولان باید کمک کنند تا با تسویه این بدهی‌ها از بحران عبور کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش در مورد احتمال ترک باشگاه پارس جنوبی به دلیل تغییر و تحولات مدیریتی منطقه ویژه پارس جنوبی، اظهار داشت: حکم جدید من در پایانه‌های نفتی مغایرتی با مدیرعاملی در باشگاه پارس جنوبی ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید