مرادی: آن قهرمانی لذت می‌دهد که با عرق ریختن در بازی آخر به دست بیاید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مراد مرادی سرپرست باشگاه پارس جنوبی در مورد فسخ قرارداد فرناندو دخسوس و اینکه این بازیکن از فسخ قراردادش اظهار بی‌اطلاعی کرده، گفت: دخسوس خارج از کشور بود و هنوز نیامده، او جواب هیچ کس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم نداده است.

مراد مرادی یا بیان اینکه در قرارداد دخسوس اینطور نیست که ما برای او بلیت بگیریم و خودش باید به ایران برگردد، اظهار کرد: طبق بندی که در قرارداد وجود داشت مجاز بودیم اگر از او رضایت نداشته باشیم، قراردادش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فسخ کنیم.

مرادی در مورد تسویه بدهی‌های سال گذشته با اشاره به اینکه مطالبات بازیکنان تیم خودم و افرادی که شکایت کرده بوند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کردیم و مقداری هم از طلب امسال آن‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دادیم، تصریح کرد: هشتاد درصد مطالبات افرادی که از ما شکایت کرده بودند و باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شده بودند را پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان و مربیانی که سال گذشته در پارس جنوبی جم بودند، از ما طلب دارند و باید این طلب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به آن‌ها پرداخت کنیم، یادآور شد: برای مثال مهدی تارتار از ما شکایت کرده و باید طلب او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کنیم. مقدار این مطالبات مشخص است و ما حتماً آن‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت خواهیم کرد.

مرادی در خصوص سرانجام لیگ با شرایط موجود گفت: شیوع این ویروس خطرناک کل دنیا را تحت تاثیر قرار داده و فقط ایران نیست که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. به نظر من باید لیگ را ناتمام بگذارند و لیگ جدید را آغاز کنند و هیچ تیمی‌را هم قهرمان نکنند.

وی با اشاره به اینکه آن قهرمانی لذت می‌دهد که با عرق ریختن در بازی آخر به دست بیاید و بازیکنان با شادی از ته دل جام را بالای سر ببرند، ادامه داد: جام‌های اسنپی مثل سوپرجامی‌که پارسال، پرسپولیسی‌ها بالای سر بردند و عکس‌ گرفتند و شادی مصنوعی کردند فایده ندارد و فکر نکنم خود آن‌ها نیز نیازی به این جام‌ها داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید