مدیر عامل توانیر: برنامه ای برای اعمال خاموشی نداریم

اخبار صنعت پایگاه خبری صدای معتمد -مدیرعامل سازمان توانیر اعلام کرد: صنعت برق کشور حداکثرِ انرژیِ خود را جهت تامین برق مورد نیاز مشترکان به کار گرفته است.

آرش کردی افزود: از چندی پیش تمهیدات لازم جهت مدیریت شبکه گسترده برق در شرایط تابستان را بررسی کرده ایم به شکلی که هیچ برنامه ای برای اعمال خاموشی در کشور نداریم.

مدیرعامل توانیر در ادامه گفت: شبکه برق کشور  در سال جاری مصرف پنجاه و پنج هزار و سیصد و شصت و چهار مگاواتی در روز در تیرماه که با رشد هفت درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بود، با موفقیت پشت سرگذاشت و نشان داد که تمام توان صنعت برق کشور در خدمت مشترکان عزیز بکار گرفته شده تا کوچکترین مشکلی جهت تامین برق ایجاد نداشته باشیم.

وی صنعت برق را مجموعه ای بهم پیوسته دانست که با بهره گیری از تجربه سال‌‌‌های پیشین و نوآوری‌‌‌های صورت گرفته، مانع از بروز مشکل در تامین برق کشور شده است.

کردی ضمن تشکر از همه مشترکان در همکاری با صنعت برق افزود: مشترکان خانگی می‌توانند در ساعت‌‌‌های دوازده تا شانزده با استفاده از راهکارهایی چون تنظیم درجه کولرهای گازی بین بیست و سه  تا بیست و پنج درجه سانتیگراد، استفاده از دور کند کولرهای آبی، عدم استفاده از وسایل پرمصرف و عدم استفاده همزمان از وسایل پرمصرف برقی در ساعت‌‌‌های مذکور، ضمن کمک به کاهش هزینه‌‌‌های خانواده خود، صنعت برق را نیز در امر خدمت رسانی مطلوب تر یاری نمایند.

 

مدیر عامل توانیر:  برنامه ای برای اعمال خاموشی نداریم
مدیر عامل توانیر: برنامه ای برای اعمال خاموشی نداریم

وی در خصوص همکاری مشترکان صنعتی و کشاورزی گفت: رکورد همکاری مشترکان صنعتی و کشاورزی در روز چهاردهم تیرماه سال جاری به ثبت رسید و در آن روز همکاری مشترکان مذکور باعث کنترل مصرف برق و عدم افزایش پیک برق به بیش از پنجاه و پنج هزار و سیصد و شصت و چهار مگاوات شد.

مدیرعامل شرکت توانیر خاموشی‌‌‌های موردی را  که به دلیل مشکلات فنی در ساعت‌‌‌های اوج مصرف پیش می‌آید را اتفاقی طبیعی دانست که در تمام دنیا اتفاق می‌افتد.
کردی در پایان  بار دیگر تاکید کرد: مجموعه صنعت برق در صورت رعایت مدیریت مصرف توسط مشترکان، هیچ برنامه ای جهت اعمال خاموشی نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید