مدیر تیم فوتبال نساجی: ما با اعلام قهرمانی پرسپولیس مشکلی نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ایزد سیف‌الله‌پور مدیر تیم فوتبال نساجی گفت: اگر بخواهم منطقی صحبت کنم، شرایط پرسپولیس از همه تیم‌ها بهتر است و این تیم تمام بازی‌های سنگین خود مقابل استقلال، سپاهان، تراکتور و شهر خودرو را انجام داده و شرایط خوبی در جدول دارد.

ایزد سیف‌الله‌پور افزود: درست است در هفته‌های پایانی بازی آسانی وجود ندارد اما نظر شخصی من این است که پرسپولیس به عنوان قهرمان معرفی شود و به همراه ۳ تیم دیگر به عنوان نمایندگان ایران در آسیا حضور داشته باشند.

سیف‌الله‌پورتوضیح داد: تیم سقوط کننده به لیگ پایین‌تر نداشته باشیم و فصل آینده با ۱۸ تیم برگزار شود و در فصل بعد به جای دو تیم، چهار تیم به لیگ پایین‌تر سقوط کنند. در لیگ دسته اول نیز همین اتفاق باید بیفتد.

وی با بیان اینکه باشگاه نساجی موافق تعطیلی کامل مسابقات لیگ برتر است، چون سلامت بازیکنان از همه چیز مهمتر است، تصریح کرد: تعطیلی مسابقات لیگ بلندمدت شده، اما ما تابع تصمیم فدراسیون فوتبال هستیم.

مدیر تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد: در این شرایط اگر تمرینی برگزار و کسی مبتلا به کرونا شود و اتفاق تلخی برای یک بازیکن رخ دهد هیچکس نمی‌تواند خودش را ببخشد. با این شرایط ما موافق تعطیلی کامل لیگ هستیم.

وی در مورد افزایش تعداد تعویض در بازی‌‌‌های لیگ برتر در دوران کرونایی هم توضیح داد: در هر صورت با وجود افزایش تعویض‌ها به دلیل مصدومیت ۲ بازیکن ما یعنی حسین ماهینی و محمد میری، دست ما برای تعویض تا حدودی بسته بود.

مدیر تیم فوتبال نساجی افزود: البته ما بازیکتان جوان خوبی را در اختیار داریم که می‌توانستیم در این دیدار از آنها استفاده کنیم، ولی به دلیل شرایط بد فعلی نمی‌خواهیم به نوعی استعداد سوزی کنیم و قطعا این بازیکنان در آینده می‌توانند به نساجی کمک کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید