مدیر تیم فوتبال تراکتور از لغو بازی با نساجی می گوید

 مدیر تیم فوتبال تراکتور، کاظم محمودی، با اشاره به حضور اعضای تیم تراکتور در ورزشگاه برای انجام بازی مقابل نساجی مازندران، گفت: باتوجه به اعلام برنامه‌ بازی دو تیم نساجی و تراکتور از سوی سازمان لیگ، تراکتور روز گذشته (دوشنبه 9 خرداد) به تهران سفر کرد و آماده برگزاری بازی بود.

وی در ادامه افزود: ما طبق برنامه، امروز (سه شنبه 10 خرداد) با اتوبوس از هتل به سمت ورزشگاه حرکت کردیم و زمانی که اعضای تیم به ورزشگاه رسید، خبر لغو بازی و ارجاع پرونده به کمیته انضباطی را در سایت سازمان لیگ مشاهده کردیم و آقای سهیل مهدی تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد.

محمودی با تاکید بر اینکه اعضای تیم تراکتور طبق روال در ورزشگاه حضور پیدا کردند و آماده بازی بودند، بیان کرد: اعضای تیم نساجی نیز در ورزشگاه حضور داشتند و پس از اعلام سازمان لیگ از ورزشگاه خارج و راهی فرودگاه شدیم.

مدیر تیم فوتبال تراکتور در ادامه با ابراز تأسف از شرایط پیش آماده برای این بازی، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، تحمیل هزینه اضافی به تیم‌ها دور از انصاف است و انتظار می‌رود با چنین اتفاقاتی شرایط برای فعالیت تیم‌های بخش خصوصی همچون تراکتور، نساجی، هوادار و پدیده سخت‌تر نشود و حمایت لازم از این تیم‌ها به عمل آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید