مدیر تیم شهرخودرو، تیمش را مظلوم لیگ می داند

مدیر تیم شهرخودرو، سیدصالحی، درباره شکست شهرخودرو مقابل پرسپولیس، عنوان کرد: به بچه‌های باغیرت تیم‌مان خسته نباشید می‌گویم چون واقعا با تمام وجود و سختی‌هایی که از اول فصل گریبانگیر تیم ما شد و تمام تنهایی که داشتیم از جان و دل مایه گذاشتند اما تا کجا؟

مدیر تیم شهرخودرو، ادامه داد: امروز مقابل تیم پرسپولیس که یکی از تیم‌های پرمهره است پنالتی ما را نمی‌گیرند آن هم دقیقه ۸۰ که بازی ۲ بر یک است. بازی قبل با استقلال که باید یک بازیکن آنها اخراج می‌شد نکردند، بازی با پیکان هم همینطور. چطور برای تیم‌هایی که رده پایین‌تر یا هم رده ما در آستانه افتادن هستند، این اشتباهات داوری برایشان اتفاق نمی‌افتد؟

وی با انتقاد از اشتباهات داوری، خاطرنشان کرد: مگر می‌شود ۲۹ هفته اشتباهات داوری برای ما باشد؟ ما یک امتیاز از داوری سود نبردیم، حق بچه‌های ما این نبود. ما که از اول فصل تیم غریب و تنهایی بودیم، هیچ کسی را نداشتیم. هر شهری می‌رفتیم همین بود در شهر مشهد هم غریب بودیم. کسی پشت تیم ما نبود، مگر می‌شود یک بازیکن اول فصل بازی نکند؟ ببینید چه اتفاقی افتاده است.

سیدصالحی گفت: مگر می‌شود یک مربی نتواند تیم را شهر دیگر ببرد؟ شما چنین چیزی دیده‌اید؟ چه فایده؟ جواب گریه بچه‌های ما را چه کسی می‌دهد؟ دلم برای این می‌سوزد با فوتبالی که بازی کردیم جای ما اینجا نبود. مردم مشهد بدانند ما واگذار کردیم و می‌خواهیم بدانیم چه کسی جواب بچه‌های ما را می‌دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید