مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس: یحیی یکی از بهترین مربیان ایران است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد رویانیان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس بابیان اینکه یحیی یکی از بهترین مربیان ایران است که همیشه نتایج خوبی گرفته و توانایی‌ها و استعدادش را به اثبات رسانده است، گفت: فکر می‌کنم می‌تواند سرمربی استقلال شود.

محمد رویانیان با اشاره به اینکه پیشرفت این مربی جوان به حدی بوده که می‌تواند برای سال‌ها هدایت پرسپولیس را برعهده داشته باشد، ادامه داد: او به مربی حرفه‌ای تبدیل شده که در باشگاه‌های مختلف نتایج خوبی گرفته و حرفه‌ای فکر می‌کند.

رویانیان باتاکید بر اینکه عملکرد یحیی در تراکتور و در ذوب‌آهن بهترین عملکرد بود و در مشهد توانست تیم شهرخودرو را آسیایی کند، افزود: حالا معتقدم او چند سال دیگر به یکی از بهترین مربیان قاره آسیا تبدیل می‌شود زیرا قدرت تفکر، تدبیر، تجربه و پتانسیل فنی را دارد که به چنین جایگاهی برسد.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه یحیی حتی از رنگی شدن در فوتبال هم فاصله گرفته و فکر می‌کنم می‌تواند سرمربی استقلال شود، تصریح کرد: چه ایرادی دارد که حرفه‌ای فکر کنیم؟ باید از این مسائل رنگی عبور کنیم. این رنگی‌شدن فوتبال اصلاً حرفه‌ای نیست.

رویانیان اضافه کرد: حتماً او یکی از بهترین مربیان ایران است و با همین روند، تا ۴، ۵ سال آینده یکی از بهترین مربیان آسیا می‌شود در حدی که هدایت یکی از باشگاه‌های بزرگ قاره آسیا را برعهده بگیرد. من برای او آرزوی موفقیت دارم.

همچنین مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس می‌گوید که بسیاری از اتفاقات باشگاه پرسپولیس از سوی مجلس بررسی نشده و این از دایره انصاف به دور است.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس با گلایه نسبت به مجلس شورای اسلامی‌می‌پرسد که چرا از عملکرد سال ۹۶ مدیریت باشگاه پرسپولیس هیچ گزارشی منتشر نشده است؟ در گزارش منتشر شده از سوی مجلس با اشاره به نکته ای که رویانیان گفت، آمده که برخی پرونده‌ها در برخی سال‌ها در اختیار نمایندگان تحقیق و تفحص قرار نگرفت و برای بررسی، در باشگاه وجود نداشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید