مدیرعامل شاهین بوشهر: تیم ما با تعطیلی بسیار ضرر کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مسیگر مدیرعامل شاهین بوشهر درباره بیانیه باشگاه شاهین بوشهر خطاب به هومن افاضلی سرمربی پارس جنوبی جم گفت: فوتبال مثل ویترین است و همه چیز مشخص است و چیزی نیست که بشود پشت آن پنهان شد الان هم که همه چیز به تعطیلی خورده است و بدتر ضرر کرده ایم.

سعید مسیگر با اشاره به اینکه ما همیشه سعی کردیم به همه تیم‌ها احترام بگذاریم وهمه می‌دانند چه تیم‌هایی خوب هستند و چه تیم‌هایی نه و عملکرد تیم‌ها را می‌بینند و می‌دانند، افزود: ما سعی کردیم جواب ندهیم.

مسیگر با بیان اینکه یک تیم می‌ترسد و فقط تیم خودش را می‌بیند و یک تیم مثل ما هم از چیزی نمی‌ترسد و شرایط خود را به خوبی تغییر می‌دهد، اظهار کرد: ما به هیچ تیمی‌بی احترامی‌نمی‌کنیم و همه می‌توانند ببینند.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر درباره وضعیت قراردادهای اعضای باشگاه با توجه به تعطیلی لیگ عنوان کرد: بحث قراردادها و نحوه پرداخت مالی به قسمت حقوقی باشگاه ربط دارد اما به هر حال باید جوری باشد که حق کسی ضایع نشود.

مسیگر تصریح کرد: چیزی که باید بگویم این است که اکنون ۶۰ تا ۶۵ درصد از قرارداد بازیکنان و ۷۰ تا ۸۰ درصد قرارداد کادر مربی‌گری را پرداخت کردیم و این اتفاق خوبی بود که انجام دادیم.

وی در واکنش به اظهارنظرهایی مربوط به لغو لیگ برتر گفت: ما در نیم فصل دوم جزو تیم‌های خوب لیگ بودیم و توانستیم در این نیم فصل در جمع شش تیم اول قرار بگیریم. با این شرایط و وقفه‌ای که به وجود آمده است شرایط برایمان سخت شد چرا که تیم ما از این تعطیلی ضرر کرده است.

مسیگر درباره مشکل بازگشت میشو تصریح کرد: سرمربی باید بالای سر تیم باشد و کریستیچویچ هم دوست دارد به کشور برگردد، اما خانواده اش به او سخت می‌گیرند. میشو منتظر اُفت کروناو تعطیلی است تا به ایران بازگردد. با توجه به اینکه این مربی بیش از ۶۰ سال دارد، بیشتر می‌ترسد. با او صحبت کردیم و گفتیم فعلاً شپارویچ (مربی شاهین) را به کشور بفرستد تا خودش را برای بازگشت راضی کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید