مدیرعامل باشگاه نساجی: بستر خصوصی سازی فوتبال فراهم نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی با بیان اینکه بحران کرونا فقط شامل کشورمان نمی‌شود و همه دنیا را درگیر خود کرده است، گفت: برای من و باشگاه نساجی مازندران علاوه بر خصوصی سازی فوتبال، سلامتی هواداران، مربیان، بازیکنان و اعضای تیم در اولویت است و زمانی که ستاد مقابله با کرونا در ورزش و مسئولان سازمان لیگ دستور دادند تمرینات تعطیل شود ما هم تمکین کردیم.

علی امیری با اشاره به اینکه ما تابع قانون هستیم و هر تصمیمی‌فدراسیون و سازمان لیگ بگیرد تابع خواهیم بود اما فراموش نکنید جان و سلامتی اهالی فوتبال از هر چیزی مهم‌تر است، افزود: تابع قانون هستیم اما به همان نسبت هم نگران، چون شنیدیم بازی‌ها قرار است از خردادماه پیگیری شود و باید پرسید که آیا جان هیچ فوتبالیست، مربی یا حتی داوران و مسئولان برگزاری مسابقات به خطر نمی‌افتد؟ خصوصی سازی فوتبال که جای خود دارد.

امیری با تاکی بر اینکه تمام فکر من مشغول خصوصی سازی فوتبال است، تصریح کرد: به هر حال باز هم تاکید می‌کنم ما تصمیم‌گیرنده نیستیم ولی امیدوارم هرچه زودتر زنجیره این ویروس مهلک قطع شده و همه مردم جهان بتوانند دوباره نفسی با آسودگی بکشند و زندگی‌ها به روال عادی برگردد.

وی در پاسخ به اینکه خاطره‌ای از آن صعود تاریخی دارید؟ ابراز کرد: آن فصلی که نساجی با توان فوتبالی خود صعود کرد یک جنگ تمام‌عیار بود و سخت‌ترین فصل تاریخ لیگ دسته اول که در نهایت با صعود خاطره‌انگیز همراه شد.

امیری وضعیت تیم نساجی و تیمداری بخش خصوصی در فوتبال ایران را چگونه می‌بینید؟ گفت: ما بارها و بارها شعار خصوصی‌سازی را شنیدیم اما اگر تصمیم به خصوصی‌سازی در فوتبال داریم حداقل باید بستر لازم را فراهم کنیم. بستری که خیلی فراهم نیست.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران و با ابراز نگرانی در مورد ابتلای چند بازیکن استقلال و ۱۶ بازیکن فولادخوزستان به ویروس کرونا اینطور حرف هایش را آغاز کرد: ما یک ماه فریاد می‌زدیم که شرایط برگزاری مسابقات وجود ندارد و نمی‌توان پروتکل‌ها را اجرایی کرد و حالا شاهد یک فاجعه هستیم و مسئولان باید پاسخگوی این اتفاقات باشند و گویا خصوصی سازی فوتبال نیز گریبان گیر همین مشکل شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید