مدیرعامل باشگاه فولاد: یک سال در این فوتبال را تخته کنند و تمام!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در مورد ایده‌های باشگاه فولاد برای ادامه فصل یا لغو بازی‌ها گفت: نظر من این است که اصلا فوتبال تعطیل شود، چون فوتبال در اولویت نیست.

سعید آذری اظهار کرد: کاش یک نفر جواب این سوال را بدهد که اگر یکسال فوتبال نداشته باشیم، چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ الان خود فوتبالیست‌ها هم حاضر نیستند به هر قیمتی بازی کنند.

وی با تاکید بر اینکه چه ایرادی دارد که یک سال در این فوتبال را تخته کنند و تمام! اظهار کرد: پزشکان و پرستاران ما در اولویت هستند و مصالح مملکت را باید در این شرایط در نظر گرفت.

آذری با بیان اینکه ما تحت هر شرایطی فقط باید به فکر مردم و حفظ سلامتی جامعه باشیم، ادامه داد: هر وقت شرایط مساعد شد، طبق برنامه سازمان لیگ به بازی‌ها برمی‌گردیم، اگر لیگ در این فصل لغو شد، باز هم تابع تصمیمات هستیم و می‌پذیریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان اینکه ما برای شروع بازی‌ها باید پیرو دستورات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا و نهاد‌های بهداشتی و درمانی در کشورمان باشیم، تصریح کرد: حتی برای شروع تمرینات‌مان هم پیرو بیانیه‌های ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستیم.

آذری یاد آور شد: همه چیز در گِرو وضعیتی است که ویروس کرونا ساخته و تمام باشگاه‌ها در انتظار برنامه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین ارگان‌های مرتبط با ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا هستند.

مدیرعامل باشگاه فولاد با تاکید بر اینکه سازمان لیگ هم در وضعیت فعلی، تکلیف شروع بازی‌ها را نمی‌داند، ابراز کرد: به هر حال سلامتی جامعه به خطر افتاده و فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست.

آذری تاکید کرد: من مطمئنا آنقدر شهامت دارم که اگر صحبت اشتباهی را مطرح کنم، نه تنها از هواداران استقلال بلکه از کل فوتبال عذرخواهی کنم، اما نکته اینجاست که هیچ‌کدام از حرف‌های من بدون سند و مدرک نبوده و کاملا درست بوده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: اگر قرار باشد کسی که دروغ گفته عذرخواهی کند و کسی هم که واقعیت را گفته عذرخواهی کند، پس یعنی انسان قوه تشخیص خود را از دست داده است. البته من اعتقاد داریم که وزیر با وزیر و سفیر با سفیر باید گفت‌وگو کند ولی به واسطه وظیفه اطلاع‌رسانی خارجی سازمانم و برای تنویر افکار عمومی‌موظف بودم که پاسخ مددی را با مستندات کامل بدهم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید