مدیرروستا: باشگاه پیکان به دنبال بهترین نتایج است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- اصغر مدیرروستا مدیر تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر دیر به فکر تغییر کادرفنی افتادندگفت: این اتفاقات همیشه در باشگاه‌ها وجود دارد و ممکن است تغییرات رخ دهد. درست است که باید این اتفاق زودتر رخ می‌داد ولی هر دو طرف می‌خواستند احترام‌ها حفظ شود و در نهایت به مرحله‌ای رسیدند که جدایی تصمیم هر دو طرف بود.

اصغر مدیرروستا در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: باشگاه پیکان به دنبال بهترین نتایج است. با کادرفنی جدید و نفراتی که جذب کرده و می‌کنیم، قصد داریم به رتبه‌های بالای جدول برسیم. البته تغییراتی در جمع بازیکنان داریم. یکی، دو نفر جدا شده و قرار است یکی، دو نفر اضافه شوند.

مدیر تیم فوتبال پیکان ادامه داد: ایرادی ندارند که این درخواست را به ما نسبت دادند، ولی اگر آنها با تعویق بازی مخالف بودند مخالفت می‌کردند. بحث اصلی شرایط نامناسب میزبانی در آبادان به دلیل شیوع کرونا بود و هتل پذیرش نمی‌داد. فدراسیون که برای تعویق بازی به دنبال درخواست باشگاه‌ها نیست، موضوع اصلی کرونا بوده است.

مدیرروستا در مورد دلایل لغو بازی پیکان و صنعت نفت و اظهارات سیروس پورموسوی که گفته بود باشگاه پیکان درخواست داده و آنها نیز موافقت کردند تصریح کرد: بازی به درخواست تیم ما لغو نشد، بلکه به دلیل بحث شیوع کرونا بود. در آبادان هتل به ما پذیرش نداد.

وی در مورد پرونده سعید واسعی و این که هدف باشگاه از شکایت از این بازیکن چیست خاطرنشان کرد: ما منتظر بازگشت واسعی نیستیم، ولی برای احقاق حق باشگاه یکسری مدارک ارائه دادیم و منتظریم تا کمیته تعیین وضعیت در این خصوص رای صادر کند.

مدیرروستا با تاکید بر اینکه ما منتظر این رای هستیم، ابراز کرد: تا جایی که می‌دانم و از مدارک مشخص است، به نظرم باشگاه پیکان حق بیشتری دارد ولی به هر حال هر دو طرف این پرونده به دنبال منافع خود هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید