مدیرروستا: آقای اسکوچیچ فوتبال را با سینما اشتباه گرفته

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی اصغر مدیرروستا مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال با انتقاد از نحوه انتخاب اسکوچیچ بعنوان سرمربی تیم ملی گفت: هیچ کدام از ما امید زیادی به او نداریم که بتواند در تیم ملی موفق باشد.

علی اصغر مدیرروستا شرح داد: افرادی که این مربی را روی کارآورده‌اند لازم است که معرفی شوند تا بعدها اگر تیم ملی به مشکل خورد از آنها جواب بخواهیم.

وی درباره اظهار نظر دراگان اسکوچیچ مبنی بر اینکه بازی‌های تیم ملی در زمان ویلموتس شبیه فیلم درام بوده و اکنون قرار است تیم ملی نمایشی مانند فیلم‌های اکشن اجرا کند، اظهارکرد: مگرفیلم سینمایی در فوتبال راه انداخته ایم؟

مدیرروستا ادامه داد: فوتبال و تیم ملی ربطی به درام و اکشن ندارند و زمان، عملکرد تیم‌ها را مشخص خواهد کرد فکر می‌کنم اظهارنظر اسکوچیچ در این باره یک صحبت بی‌ربط است، چون ما نمی‌توانیم فوتبال را با سینما قاطی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه فیلم اکشن یعنی انتحاری و زد و خورد، تصریح کرد: شاید اسکوچیچ می‌خواهد تیمش با زد و خورد و فیزیکی بازی کند اما متوجه اصطلاح اکشن برای نوع بازی تیم ملی نمی‌شوم.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ضمن انتقاد شدید از صحبت‌‌‌های اخیر اسکوچیچ یادآورشد: در فیلم‌های اکشن بمب‌گذاری و تیراندازی است وهرچقد فکر میکنم دقیق نمی‌توانم متوجه منظور اسکوچیچ شوم، فقط خدا به خیر کند!

وی در پایان راجع به اینکه درصورت نیمه تمام ماندن لیگ، تکلیف تیم قهرمان و تیم‌های سقوط کننده چه خواهد بود، خاطرنشان کرد: فوتبال دنیا درگیر این موضوع است، این یک موضوع در سطح جهانی است و باید ببینیم متولی فوتبال و فیفا چه دستورالعملی می‌دهد.

سرمربی سابق پیکان که نتایج خوبی راهم با این تیم در گذشته کسب کرده در پایان در مورد شرایط کلی فوتبال می‌گوید: خب در سطح ملی ما یک بازی با ترکمنستان داشتیم که امتیاز از دست دادیم اما من فکر می‌کنم این نتیجه یک اتفاق فوتبالی بود که تکرار نمی‌شود و من مطمئن هستم آقای کی روش در ادامه تیم ملی را به جایگاه خوبی می‌رساند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید