مددی: درباره پرونده استراماچونی و دستیارانش درخواست گراندز داده‌ایم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به اینکه بازیکنان در مورد مطالبات‌شان با شما صحبت کردند؟ گفت: بازیکنان مطالبات مختلفی داشتند که هر کدام را قرار است با یک دیدگاه مثبت، انجام بدهیم و می‌خواهیم از این نظر بازیکنان مشکلی نداشته باشند و نگرانی ذهنی برای بازیکنان وجود نداشته باشد. دغدغه اول و اصلی ما، حل و فصل و مرتفع کردن مسائل تیم است و تا اینجای کار خوشبختانه کارهای خوبی انجام شده است و امیدوارم در ادامه راه هم با یک ظرافت و دقت نظر، کارها را جلو ببریم.

احمد مددی در پاسخ به اینکه وضعیت مطالبات آندره‌آ استراماچونی و شکایت او از فیفا به کجا رسید؟ اظهار کرد: ما درباره پرونده استراماچونی و دستیارانش درخواست گراندز داده‌ایم و این را به فیفا اعلام کرده ایم و منتظر هستیم فیفا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد. بعد از اینکه گراندز به دست ما رسید، اقدامات بعدی را در دادگاه CAS پیگیری خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

وی در پاسخ به اینکه مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال در چه مرحله‌ای است؟ ابراز کرد: کلیه مستنداتی که در رابطه با کسب مجوز حرفه‌ای از AFC بود، در سامانه مربوط به AFC تحت عنوان Clas بارگزاری شده است. این مستندات در خصوص بدهی‌های داخلی و خارجی باشگاه بوده است و مستنداتی در خصوص سایر موارد مثل بحث ورزشگاه‌ها و آکادمی‌باشگاه بوده است که این‌ها در چند پرونده ترجمه، تایید و بارگزاری شده است. کلیه این مستندات به سهیل مهدی و همکاران عزیزشان در کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال فرستاده شده است و سازمان لیگ پیگیر است تا اقدامات لازم را برای کسب مجوز حرفه‌ای انجام دهند.

مددی یادآورشد: ارسال تمامی‌مدارک و اسناد مربوطه از طرف باشگاه استقلال به نحو مقتضی انجام شده است و سازمان لیگ بایستی کارهای نهایی این مجوز را انجام دهد. در اینجا بسیار شایسته است از همکاری خوب آقای مهدی و همکارانشان کمال تشکر را داشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید