مددی: بخش کوچکی از مبلغ بازیکنان در فصل گذشته باقی مانده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بدهی‌های باشگاه گفت: بخش کوچکی از مبلغ قرارداد بازیکنان در فصل گذشته باقی مانده، پیش پرداخت امسال هم پرداخت نشده که قرار است برنامه‌ریزی کنیم تا روزهای آینده پرداختی داشته باشیم. ما هیچ بدهی از گذشته نداریم. بدهی‌هایی مربوط به غیر از بازیکنان داریم که در حال برنامه‌ریزی هستیم تا آنها را نیز پرداخت کنیم.

احمد مددی درباره جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه استقلال اظهار داشت: در بحث سهمیه زیر ۲۱ سال، بازیکنان جوانی را مدنظر داریم. مطالعات خوبی را انجام دادیم و باز هم بازیکنان خوبی در حوزه کشف استعداد جذب خواهیم کرد تا به برای ساخت تیم قدرتمند استقلال اضافه شوند.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برای سهمیه بزرگسالان بازیکنی مدنظر قرار دارد یا نه، گفت: در حال بررسی هستیم و اگر بازیکن خوبی در لیگ باشد، روی آن مطالعه خواهیم کرد. هم کادر فنی و هم باشگاه در حال مطالعه هستند.

مددی افزود: شاکله بزرگسالان ایجاد شده است و خریدهای خوبی انجام داده‌ایم. رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و بازیکنان دیگر مهره‌های خوبی هستند.. جذب بازیکنان جوان برای پشتوانه‌سازی بوده و به درخشش آنها در آینده امیدواریم. می‌توانم مهدی قایدی را مثال بزنم که درخشش خوبی داشت و الان با سن کم یکی از مهره‌های کلیدی استقلال است.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه چه زمانی تکلیف مدیرعاملی باشگاه مشخص می‌شود، تصریح کرد: این مسئله در اختیار من نیست. اعضای هیئت مدیره و رئیس مجمع تصمیم‌گیری می‌کنند. چیزی که مشخص است، در حال خدمت به استقلال هستم.

مددی در پایان صحبت هایش همچنین درباره باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال اظهار داشت: من هم مثل همه هواداران لحظه شماری می‌کنم که پنجره نقل‌وانتقالات باز شود. خیلی امیدواریم فردا تا آخر وقت اداری پنجره باز شود و بتوانیم بازیکن مناسب جذب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید