مددی: بابت اتفاقاتی که در دیدار با فولاد افتاد،معذرت می‌خواهم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال با انتقاد از مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: آذری در امور مدیریتی باشگاه استقلال و نحوه عملکرد ما دخالت کرد که برای او متأسفم.

احمد مددی افزود: او کارش را یاد گرفته و به طرف مقابل حمله می‌کند، اما دفاعی ندارد و من پاسخ‌هایم را دریافت نکردم. از همه هواداران و مردم عزیز ایران بابت همه اتفاقاتی که در دیدار با فولاد افتاد، معذرت‌خواهی می‌کنم، اما این تمام ماجرا نبود و همه اینها یک کوه یخ بود.

مددی با بیان اینکه باشگاه استقلال اینقدر بزرگ، متین و بااخلاق است که به راحتی عذرخواهی می‌کند، اظهار کرد: از سازمان لیگ، کمیته اخلاق و ارکان نظارتی خواهش می‌کنم به این مسائل ورود کند.

مددی یادآورشد: هر کسی روی این نیمکت، وظایف خاصی بر عهده دارد و کاری غیرفوتبالی انجام می‌دهد. تقاضا دارم به این قضیه ورود کنند تا شاهد صحنه‌های رعب‌آور در فوتبال کشور نباشیم.

مددی سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه چرا آذری این همه مصاحبه می‌کند، خطاب به او گفت: شما درباره اخلاق پُست می‌گذارید و نامزد ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوید.فولاد نیمکت عجیب و غریبی دارد و رفتار آنها زیبنده فوتبال کشور نیست.

او افزود: خدا به داد فوتبالی برسد که شما رئیس آن شوید! مگر خوزستانی‌های عزیز مدیران کارنامه‌دار و کاربلد چون مسعود رضاییان ندارند که باید از شهر دیگری مدیرعامل بیاورند؟ به سرمربی ما انواع توهین‌ها شد. آیا باید سر سرمربی ما بریده شود یا کسانی که به این حواشی دامن زدند؟

مددی در پایان صحبت هایش همچنین با بیان اینکه آذری باید فکری به حال نیمکت فولاد کند تا از این پس، صحنه‌های غیرفوتبالی رخ ندهد، خاطرنشان کرد: مطمئنم هر تیمی‌جلوی فولاد صف‌آرایی کند، دیگر به جنبه‌های فنی نگاه نمی‌کند و به فکر چاره‌ای برای حواشی می‌افتد. آذری بازی با کلمات را بلد است. من استرس ندارم و به خاطر گرما عرق کردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید