مدافع پیکان: ما از ماندن در لیگ برتر اطمینان داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حجت حق‌وردی مدافع تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که «آیا پیکان می‌تواند استقلال را شکست بدهد؟» گفت: تیم ما در حال حاضر انگیزه و روحیه بالایی دارد و در شش هفته گذشته هم شکست نخوردیم.

حجت حق‌وردی افزود: امسال در بازی رفت با استقلال ۲-۲ مساوی کردیم و دو بازی دوستانه هم با این تیم انجام دادیم که یک برد و یک تساوی به دست آوردیم. این موضوع اعتماد به نفس بازیکنان را برای بازی با استقلال بیشتر خواهد کرد، ما می‌دانیم که برابر استقلال بازی سختی داریم ولی توان شکست دادن این تیم را داریم.

حق‌وردی در خصوص برد تیمش برابر صنعت‌نفت گفت: نیاز مبرمی‌به گرفتن سه امتیاز این بازی داشتیم و اگر بازی را نمی‌بردیم کارمان خیلی سخت می‌شد، خصوصا اینکه در دو هفته پایانی باید با استقلال و سپاهان روبرو شویم.

مدافع تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه خوشبختانه در بازی با صنعت‌نفت سه امتیاز مهم گرفتیم تا امیدهای‌مان برای ماندن در لیگ برتر بیشتر شود، تصریح کرد: اگر استقلال را شکست بدهیم، ماندن‌مان در لیگ قطعی خواهد شد.

حق‌وردی مدافع تیم فوتبال پیکان ابراز کرد: ما از ماندن در لیگ برتر اطمینان داریم ولی امیدوارم در دو هفته پایانی اتفاقات غیرمنتظره رخ ندهد.

او در خصوص اینکه آیا از ماندن تیمش در لیگ برتر مطمئن است، تصریح کرد: من از کاری که خودمان باید انجام دهیم مطمئن هستم و همه ما به ماندن در لیگ برتر ایمان داریم ولی امیدوارم در این دو هفته اتفاقات غیر منتظره رخ ندهد.

مدافع تیم فوتبال پیکان در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان مثال ما تصور نمی‌کردیم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن شکست بخورد و همین پرسپولیس که قهرمانی‌اش قطعی شده است باید در بازی بعدی با گل‌گهر روبرو شود. در نهایت امیدوارم در دو هفته پایانی اتفاقات غیر منتظره رخ ندهد تا در لیگ برتر بمانیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید