مدافع پیکان: جایگاه تیم ما پایین جدول نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مدافع چپ پیکان محمد ستاری در پاسخ به این سوال که برای فصل بعدی تصمیم گیری کرده است یا خیر گفت: من برای یک فصل دیگر با تیم پیکان قرارداد دارم و با دو سه تیم صحبت شده است که همه مسائل را به باشگاه می‌سپارم.

محمد ستاری اظهار کرد: در وهله اول منتظرم که ببینیم آقای ویسی برای فصل بعدی در تیم حضور دارند یا خیر چون با پایان قرارداد ایشان مشخص نیست که سرمربی فصل بعدی کیست. نه تنها من که بقیه بازیکنان هم منتظریم که آقای ویسی ماندنی هستند یا خیر که بعد از آن تصمیم گیری می‌کنم.

مدافع تیم پیکان درباره حضور عبدالله ویسی در پیکان گفت: تیم ما از نظر مهره خیلی تیم خوبی بود و یک حرفی که خود آقا ویسی گفتند، تشویق کردن آقای فرکی بود چرا که آقا ویسی گفتند تیم بسیار خوبی را از نظر اخلاقی و فنی جمع کرده بودند.

ستاری تصریح کرد: یکسری مسائل درون خانوادگی در نیم فصل اول مخصوصا مشکلات داخل تیم را ایجاد کرد. بعد از حضور آقایان ویسی و گرشاسبی خیلی زحمت کشیدند و واقعا پیکان را احیا کردند تا از منطقه سقوط جدا شویم.

مدافع تیم پیکان در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کرد پیکان در لیگ نوزدهم با چنین شرایطی رو به رو شود یا خیر گفت: واقعا جایگاه تیم ما اینجای جدول نبود. یک زمانی هست شما می‌دانید که پتانسیل تیم‌تان چه اندازه است و می‌دانید که چه اندازه باید انتظار داشته باشید اما این برای ما اعصاب خورد کننده بود که همه می‌گفتند پیکان چرا باید قعر جدول باشد.

او که در این فصل علیرغم مشکلات تیمش توانست نمایش موفقی با ثبت چهار پاس گل و گرفتن یک پنالتی برای تیمش به جا بگذارد، درباره اتفاقات فصل گفت: این فصل برای همه تیم‌ها شرایط سختی را ایجاد کرد.

مدافع تیم پیکان یادآورشد: برای پایین جدولی‌ها خیلی بیشتر شرایط دشوار بود. مسابقات خیلی طول کشید و خودم به شخصه امسال به اندازه ۴ سال پیر شدم. انگار این فصل چهار سال گذشته است و واقعا وحشتناک بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید