مدافع پیشین استقلال: استقلال را مثل گوشت قربانی تکه تکه کرده اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرحسین صادقی مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال بابیان اینکه مشکل استقلال پول نیست، بلکه کسانی هستند که این پول را چپاول می‌کنند، گفت: در مورد استقلال تا زمانی که زیر نظر وزارت ورزش است نباید صحبت کرد.

امیرحسین صادقی در خصوص انتقاداتی که پیشکسوتان علیه یک برنامه فوتبالی انجام دادند، افزود: دوستانی که در تلویزیون حضور دارند چندین بار به استقلال توهین کردند. من مجریان را مقصر نمی‌دانم مجریان فقط اجرا کننده هستند و گناهی ندارند، اما تا ساعاتی دیگر کسانی را که باعث این اتفاق بد بودند معرفی خواهم کرد تا بدانند ما از همه چیز با اطلاع هستیم.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین ادامه داد: عوامل دیگری هستند که علیه استقلال سمپاشی کرده و باعث شده اند تا پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس به جان هم بیافتند و از یکدیگر انتقاد کنند.

وی یادآورشد: ما هرچقدر هم که مدیر و مربی این تیم را جابجا کنیم، چون تیم زیر نظر وزارت ورزش است باز هم اتفاق خاصی رخ نخواهد داد و دوباره شاهد همین مشکلات خواهیم بود.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه این روز‌ها صدا و سیما، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال استقلال را مثل گوشت قربانی تکه تکه کرده اند و حالا می‌خواهند تنها با تعویض مدیرعامل صدای مردم را بخوابانند.

صادقی با اشاره به اینکه من جایگاه مدیریتی ندارم، اما اطلاعات مدیریتی ام بسیار قوی است، تصریح کرد: بار‌ها و حتی در یک برنامه زنده خواهش کردم وزارت ورزش استقلال را ۱۰ سال به من اجاره دهد و از بابت این اجاره پول هم دریافت کنند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: طرحم این است که هم بدهی‌های تیم فوتبال استقلال را بدهم و هم این تیم را به سود برسانم، اما می‌دانم وزارت ورزش نمی‌خواهد این دو تیم را از دست بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید