مدافع سپاهان: ۱۲ تساوی در ۲۴ بازی نقطه قوت سپاهان است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شایان مصلح مدافع تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه هنوز فرصت دارند تا با نایب قهرمانی در لیگ و قهرمانی در جام حذفی یک پایان خوب برای این فصل رقم بزنند و انتقاداتی که می‌شود را از بین ببرند گفت: انتقاداتی که می‌شود به خاطر ۲ تساوی اخیر و در کل تساوی‌های زیاد ماست که امیدوارم در بازی‌های بعدی شاهدش نباشیم.

شایان مصلح اظهار کرد: نایب قهرمانی لیگ و قهرمانی جام حذفی یک پایان خیلی خوب است ولی فقط در حرف کار راحتی است چرا که در جام حذفی با تیم‌های بالای جدول و قدرتمند لیگ بازی داریم و امیدوارم که نتایج خوبی حاصل شود.

وی در مورد ۱۲ تساوی سپاهان در ۲۴ بازی توضیح داد: اینکه یک تیم نمی‌بازد خودش یک پوئن مثبت است و ما در ۲۴ بازی فقط یک باخت داشتیم مقابل نفت آبادان و فکر می‌کنم‌ آمار خیلی خوبی باشد ولی این تساوی‌ها هم همانطور که گفتم در شرایط بازی‌ها اتفاق افتاده است.

مصلح ابراز کرد: اگر نگاه کنید در تمام بازی‌ها با موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و روی ساده‌ترین توپ‌ها گل خوردیم. اکثر این تساوی‌ها جلوی تیم‌های پایین و نیمه دوم جدول بوده است و با بازی بسته‌ای که جلوی ما انجام می‌دهند کار را سخت می‌کنند.

مدافع تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: تیم‌‌‌های رئال و بارسا هم با آن عظمت جلوی تیم‌هایی که بازی بسته انجام می‌دهند به مشکل می‌خورند ولی امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد استفاده بهتری از موقعیت‌ها داشته باشیم.

مصلح در مورد ناراحتی هواداران از نتایج دو دیدار اخیر این تیم هم توضیح داد: هوادار حق دارد ناراحت باشد. هوادار همیشه می‌خواهد تیمش برنده میدان باشد و وقتی نتیجه نمی‌گیرد ناراحت می‌شود.

مدافع تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: این مختص هواداران سپاهان نیست و هواداران تمام تیم‌های دنیا همین هستند. به هر حال امیدوارم بتوانیم از موقعیت‌ها استفاده بهتری داشته باشیم و نتایج لازم را بگیریم تا دل هواداران را هم شاد کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید